Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon kol dayama

jokerfb41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biraz araştırdım forumda daha önce kampanyalar olmuş kol dayamayla ilgili,güncel kampanya var mıdır? bende taktırmak istiyorum. Herkese iyi pazarlar...

Benim elimde 4 adet var. Size ben yardımcı olayım özel mesaj gönderiyorum :)

montajı kolay mı ben yapabilir miyim?

Montajı için her hangi bir zorluk söz konusu değil. Bardaklığın üzerine koyduğunuz zaman yerleri belli zaten kendiliğinden oturuyor. 5 Adet vidası var vida yerlerinden plastiğin üzerine vidalıyorsunuz. iç kımınada süngeri var onu yapıştırıyorsunuz, vida delikleride kapanıyor böylece.

Montajı için her hangi bir zorluk söz konusu değil. Bardaklığın üzerine koyduğunuz zaman yerleri belli zaten kendiliğinden oturuyor. 5 Adet vidası var vida yerlerinden plastiğin üzerine vidalıyorsunuz. iç kımınada süngeri var onu yapıştırıyorsunuz, vida delikleride kapanıyor böylece.

peki fiyat bilgisi ve makyajsız kasaya uygunluk durumu nedir? bi pm de ben alabilir miyim? uygun olursa ben de alacağım...

Firozat bana da fiyat, kalite, marka, menşei gibi konuları içeren özel bir mesaj atabilir misin :)

Geri
Üst Alt