Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 LEON FR satısı hakkında

DIABLO

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar sadece bılgı acısından soruyorum ,2012 model sıfır aldıgımız sunroof lu fr ımız var boyasız ve hatta cızıksız bebek sebebıyle crossover alacagız satmak ıstıyoruz once 43000 yazdım su an 30000 bakımı ıcın odenecek rakamıda hesap edıp 41500 dusurdum ama halen ne ne kadar ındırım yaparsın sorusu benı cıldırtıyor subat basına kadar bekleyıp 30000 bakımı yaptırdıktan sonra 44000 yazıp ısterse 1 sene sursun bekleyecegım ama sızce yuksekmı yazdık bu kadarmı yavas pıyasası olan aracmıdır??

Yok arada çıkıyor öyle ölücüler fiyat normal.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

41-43 arası aracınız için gayet normal değerler ama piyasada bi şaşkınlık var, alıcı çıkmama ihtimali de var. Gelen indirim tekliflerini dikkate almayın, tipik al-sat'çı (veya al-az bin-sat'çı) davranışı :) 2013 sonunda FR'lar kapış kapış gidiyordu, şimdi hiç bir araçta yaprak kımıldamıyor. Biraz beklemekte yarar var, lakin bebek için FR'dan vazgeçmeniz biraz ağır olmuş, şahsım adına konuşuyorum. Leon'un bagajının yetmesi gerekli diye düşünüyorum, Polo ile iki çocuk büyüten akrabam var :)

0km araçların fiyatına bakarak konuşacaksak bencede gayet iyi fiyat...Ancak aldığınız fiyatlara göre düşünürsek tabiki biraz yüksek...sonuç ne derseniz fiyat aynı bırakın bu aralarki durgunluktan sonra satarsınız@bmw

cok tesekkurler arkadaslar zıra yuzde 10 dan fazla deger kaybı leon fr ıcın hıc normal degıl bencede .crosover ıstegı tamamen esım ıle ılgılı aslında ben satma taraftarı degılım :) subat basına kadar bekleyıp 30000 bakımına sokup 44000 yazar beklerım yaza dogru satılırsa satılır yoksada 3 sene daha bınerım sorun yok benım ıcın

cok tesekkurler arkadaslar zıra yuzde 10 dan fazla deger kaybı leon fr ıcın hıc normal degıl bencede .crosover ıstegı tamamen esım ıle ılgılı aslında ben satma taraftarı degılım :) subat basına kadar bekleyıp 30000 bakımına sokup 44000 yazar beklerım yaza dogru satılırsa satılır yoksada 3 sene daha bınerım sorun yok benım ıcın
sorması ayıp kaça almıştınız fr ı?

kredı ıle aldıgımızdan net hatırlamıyorum ama sanırım 45000 gıbı ıdı sunroof ıle

Bülent kardeşim... benim naçizane düşüncem crossever almak için satma o güzelim arabayı... bir aile için yeter de artar bile... bakımın yaptır... keyifle bin aracına...

bence aracın fiyatı normal. aslanı çakallara bırakmayın derim. bende çocuk için düşündüm ve leon aldım. bagaj desen var. tip desen 10 numara....

Geri
Üst Alt