Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon fr kadran selamlama çözüldü

Ziya Abi başımla Birlikte ne zaman istersen.. gıyabında tanıştık şahsende görüşmüş oluruz :eek:key:

Allah razı olsun kardeşim. Ben de seninle yüzyüze tanışıp sohbet etmeyi isterim. Kesin olmamakla birlikte haftaya cumartesi ya da pazar aksilik olmazsa bir istanbul kaçamağı yapmayı düşünüyoruz hanımla. Hanımı baldıza bırakım, plan yapıp bir yerlerde buluşabiliriz. Tabiki sana da uyarsa eğer.

Allah razı olsun kardeşim. Ben de seninle yüzyüze tanışıp sohbet etmeyi isterim. Kesin olmamakla birlikte haftaya cumartesi ya da pazar aksilik olmazsa bir istanbul kaçamağı yapmayı düşünüyoruz hanımla. Hanımı baldıza bırakım, plan yapıp bir yerlerde buluşabiliriz. Tabiki sana da uyarsa eğer.

Abi Yengeyide al gel Misafirimiz olursunuz Hanım gelecek o zamana :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Abi Yengeyide al gel Misafirimiz olursunuz Hanım gelecek o zamana :eek:key:

Tamam selçuğum. Bir mini organizasyon yapalım o halde. Şu toprağını da ( [MENTION=24891]KİREÇ[/MENTION] ) ayarlayayım, kaçalım bi haftasonu. İstanbul gezmesi için bahanemiz olursun en azından. :)

Tamam selçuğum. Bir mini organizasyon yapalım o halde. Şu toprağını da ( @KİREÇ ) ayarlayayım, kaçalım bi haftasonu. İstanbul gezmesi için bahanemiz olursun en azından. :)
abi hafta sonu gelebilirseniz gelin bana uyar cumartesi yada pazar karar verin abi pazar günü olursa biraz erkenden buluşmamız lazım fenerin macına gideceğim belkide iptal ederim maçı belli olmaz babayada haber veririm. Bu hafta sonu gelirseniz abi sevinirim. @KİREÇ de gelirse güzel olur

Her şey tamam mı peki? Vag-com kablo, yazılım, notebook vs ?

Her şey tamam mı peki? Vag-com kablo, yazılım, notebook vs ?
Notebook hazır, bilgiler hazır,kablo yok onuda [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] getirecek. Notebook, bilgiler benden.İstiyen olursa evinden Notebook getirsin arabalara daha hızlı uygularız. İletişim için bana 05546509934 numaradan ulasabilirsiniz arayın isterseniz konusalım nerde neresi ne zaman

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Laptop Şarjıda önemli arabalarımıza priz bağlayabilecek adaptörünüz var mı.? Şimdi bizim burada dışarıda elektirik var kullanabiliyoruz kabloları uzatır laptopu şarj ederdikde siz gelirmisinizki bizim buraya yoksa elektiriği olan başka yermi bakalım. :D Kağıthanedeyim ben .

Geri
Üst Alt