Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon fr kadran selamlama çözüldü

Ankara'da vagcom ile 2 özellik açtırmak istiyorum. İstanbulda ugrayamadım endere. Ankarada bu işi yapabilecek biri var mı ya da üyemiz ??

Varsa harbi cok iyi olur ANKARAAAAA

Only god can JudGe me...

Bir ara vag store varmış. Konuştum kodlama yapmıyoruz dediler. Bir yer söylediler gittim adam kodlama yapmafdan açmaya çalıştı. Dedim usta böyle olmaz. Baktı olmadı. Açılmıyor buna dedi. He dedim geçtim.
Koskoca Ankara'da yok kodlama yapan yok he yazık be. Bayramda İstanbul'a döndügümde Endere ugrarım artık..

Kardesim bise dicem kendine vagcom siparis etsene 20-30dolar gibi bise 2 haftaya gelir kimseyle de ugrasmassin

Kardesim bise dicem kendine vagcom siparis etsene 20-30dolar gibi bise 2 haftaya gelir kimseyle de ugrasmassin

Abi açtıracagım 2 özellik. 20-30 dolara alacagım ve bir daha kullanmayacagım. O yüzden 30-40 tl endere vermek daha mantıklı degil mi ? Kadran selamlama ve park sensörünün teypte gözükmesi.. Geri kalanlar açık zaten. ( selektörde sislerin kapanması haricinde ama zaten sis farlarımı sisli hava dışında kullanmıyorum )

İstanbul'da Vag-com kullanabilen özellik açabilen üyemiz var mıdır acaba ?

Geri
Üst Alt