Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon fr kadran selamlama çözüldü

eraydem

Kayıtlı Üye
Bugun vag.com kablomla gizli ozellikleri acmaya calisirken kadran selamlama ozelligini buldum. Uzun zamandir sonbahar uretimi leon frlarda acilamayan ozellik nihayet acildi. Isteyen arkadaslara yardimci olurum.

Teşekkürler ama uzun zamandır açılabiliyordu zaten :D
Şu yolu izleyerek açabilirsiniz:
Instrumen Cluster 17 > Adaptation 10 > Channel > indicator_celebration > ON

Farkettim, ben bu tip konularda halka açık cevaptan yanayım ondan dolayı sordum. Yardımcı olayım demek yerine mesela cevabını paylaşırsa daha güzel olur diye düşüyorum :) Belki farklı metodla çözmüşde olabilir.

Paylaşmıştım açamadım diyenler oldu bakın acılabiliniyormus . :D

Birinci seferde bir hata veriyor, açamayanlar o yüzden açamadığını sanıyordur. Birincide olmayınca ikincikez aynı olayı tekrarlarsanız işlem tamamdır.

Bu Konu Çoktan Yapıldı Ufak Bir Araştırmayla nasıl ve ne şekilde açıldığını görebilirsiniz forumda çok konusu var.. bununla birlikte diğer özelliklerde ;)

Yinede iyi niyetli ve bilgi paylaşım amacı taşıdığı için Teşekkür etmeden geçmeyelim :eek:key:

Buyrun daha öncede paylaşmıştım alıntıdır alıntı yapılan kişinin izni vardır.

Vagcom ile cahaza bağlıyoruz aracı
(bende 11.11.3 var)
17-İnstruments bölümüne giriyoruz

53752845.jpg

Ardından
10-Adaptation bölümüne giriyoruz

66970750.png

Ardından İndicator_celebration'u seçip on diyoruz.Done it dediğimizde ise selamlamamız aktif olmuş oluyor :)

53473477.png

Geri
Üst Alt