Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Leon FR için marşpiyel ve diğer aksesuar önerileri?

ismailelb

Kayıtlı Üye
Bu hafta okullar tatil ve dönüşte inşallah arabama kavuşucam. şimdiden ekstra neler yapabilirim kaygısı sardı. Aklımda marşpiyel ve pedal seti var. Kapı eşiği koruma ve sol ayak dayama da listemde. Bunları servisten sordurdum, inanılmaz bir fiyat verdiler ve beni kendilerinden soğuttular. Hele ki kolçak olayına hiç girmeyeceğim çünkü tüm seat sevenler bu konuda şikayetçi... Benden önce bu arabaya sahip olan ve kardeşim bu olmazsa olmaz arabada dediğiniz aksesuarları paylaşır ve nerden temin edebileceğimi, fiyatlarıyla beraber yazarsanız cok ama cok memnun kalırım...
Şimdiden teşekkür ederim...:ferrari

Ben aracin orjinalinde ne varsa ondan yanayim fr zaten çok çekici marşpiyere bence gerek yok tabi yinede işine karişmayalim pedal setine bişey diyem

pedal setini servisten taktırıcaktım 380 tl dediler ama ben içinde sol ayak dayama da var diye biliyor ve ona göre sipariş vermiştim. Satıcımda öyle sanıyormuş ama sipariş geldiğinde satıcım beni aradı ve acı haberi verdi. Sol ayak dayama sadece 180tl imiş... bende vazgectim.

Onclikle cupra spoiler dyrum kesinlikle ondan snra plaka ve plaka altini siyyah folyo kaplat bnce pedal seti guzel oluyor birde yaaptrbiliyosan kaliper kapagi yaptmani oneririm

[MENTION=23360]atay78[/MENTION] katılıyorum ve marşpiyer kesinlikle takmam onun yerine yay düşün.

pedal setini servisten taktırıcaktım 380 tl dediler ama ben içinde sol ayak dayama da var diye biliyor ve ona göre sipariş vermiştim. Satıcımda öyle sanıyormuş ama sipariş geldiğinde satıcım beni aradı ve acı haberi verdi. Sol ayak dayama sadece 180tl imiş... bende vazgectim.

Size ayak dayama için kim o fiyatı verdiyse allah belasını versin. Ayak dayamanın fiyatı sadece 55 lira. Montajını ister kendiniz yapın ister servise yaptırın 10 dakikalık iş. Ben ayak dayamayı copa plus leonum için 40 liranın altında bir fiyata aldım pazarlıkla. Faturayı bulmam lazım.

Tekirdağda pedal seti satan bir skoda bayisi var. Baya ucuza veriyor. Sahibinden de araştırın bulacaksınız mutlaka.

İlk önce arka cama scw stickeri yapıştırılmalıdır..Bedavadır kargo ile ulaşımı ayagınıza kadardır sadece kargo parası odersınız..olmazsa olmazdır:eek:key:
Ayak dayamayı seat servisi yerine vw servisinden scirocco yada golf r ayak dayaması ıstıyorum deyın ve aynı malzemeyı 57 liraya alın..
Cupra spoiler tavsiyemdir orjınalı 650 civarı fiber yapan çok piyasada 150 civarı yaptıman mumkun..
Ön tampon altına lip tavsiye edebilirim,yine serviste 100-120 arası fiyatlıdır çok şık durur araçta..
Kolçak 250 gibi rakamlara düştü internette satışı var bilgin olsun bence araçta şart..
Kaliper kapağı montajı sıkıntılı silikonla yapıştırma yapanlar var,ancak ne kadar sağlıklı olduğu konusunda ben yaptırmam hem ısınmaya neden oluyor hem toz topluyor hemde yapıştırma olanların düşme ihtimali fazla onun yerıne kaliperin kendısını direk ısıya dayanıklı sprey boya ıle boyayabılırısnız ben oyle yaptım gayette hoş durdu..
Kaliteli bir markanın cam filmi yapılabilir..
Ayna kapakları ve tampon ızgaraları piano black boyanabilir..
Plaka ampulleri iç aydınlatma ampulleri dipsiz led ampuller ile değiştirilip daha şık bir görünüm elde edilebilir..

Sayabileceklerim bunlar daha fazlası elbette var ama ufak ayrıntılar hem konfor hem göze hıtap eden şeyler seat aşkınızı dahada artıracaktır..Hayırlı kazasız sürüşler..

İlk önce arka cama scw stickeri yapıştırılmalıdır..Bedavadır kargo ile ulaşımı ayagınıza kadardır sadece kargo parası odersınız..olmazsa olmazdır:eek:key:
Ayak dayamayı seat servisi yerine vw servisinden scirocco yada golf r ayak dayaması ıstıyorum deyın ve aynı malzemeyı 57 liraya alın..
Cupra spoiler tavsiyemdir orjınalı 650 civarı fiber yapan çok piyasada 150 civarı yaptıman mumkun..
Ön tampon altına lip tavsiye edebilirim,yine serviste 100-120 arası fiyatlıdır çok şık durur araçta..
Kolçak 250 gibi rakamlara düştü internette satışı var bilgin olsun bence araçta şart..
Kaliper kapağı montajı sıkıntılı silikonla yapıştırma yapanlar var,ancak ne kadar sağlıklı olduğu konusunda ben yaptırmam hem ısınmaya neden oluyor hem toz topluyor hemde yapıştırma olanların düşme ihtimali fazla onun yerıne kaliperin kendısını direk ısıya dayanıklı sprey boya ıle boyayabılırısnız ben oyle yaptım gayette hoş durdu..
Kaliteli bir markanın cam filmi yapılabilir..
Ayna kapakları ve tampon ızgaraları piano black boyanabilir..
Plaka ampulleri iç aydınlatma ampulleri dipsiz led ampuller ile değiştirilip daha şık bir görünüm elde edilebilir..

Sayabileceklerim bunlar daha fazlası elbette var ama ufak ayrıntılar hem konfor hem göze hıtap eden şeyler seat aşkınızı dahada artıracaktır..Hayırlı kazasız sürüşler..

FR tamponu teslim ettin mi hasan ustaya hayır ona göre taktıracamda aracıma puhahapuhahapuhahapuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Duvi yapman gerekenleri söylemiş. başka söze gerek yok

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt