Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon fr-bagajdan gelen ses

gencay467

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese slmlar,

Benim sorunumu yaklaşık 2-3 gün önce farkettim. büyük kasislerden geçerken tam arka tekerlekler kasisten indikten sonra bagaj kısmından
bi ses geliyor. Ses tam sabitlenmemiş bir cismin anlık hareketine benzer, bu arada düz yoldaki pürüzlerden geçerken ses gelmiyor. Bu kronik bir durum olabilir mi? Stepne ve parçalarının düzgün şekilde sabitlendiğini kontrol etmeme rağmen
kasisleriden geçerken ses geliyor. Bagaj kısmında kontrol etmem gereken başka bi yer var mı? Bu durum normal midir veya böyle bir sorunla karşılaşmış olanınız var mı acaba?
Aracın garantisi var garantiye götürsem mi?

Sorularım bu şekilde umarım derdimi iyi ifade edebilmişimdir.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler
smile222.gif

lpg tankınız varsa onun montaj vidalarını kontrol ediniz pandizot lar yuvasına tam oturmuyorsa burdanda olabilir bide arka amörtisört takozlarından gelir bagajdan geliyomuş gibi hissedebilrisiniz

aha aynı ses bendede geliyo :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

garantili aracınız bence serviste arayın çözümü,,,

sıfır arabada z rotu bozulmaz öyle kolay kolay bendede vardı bagaj kilidinin ayarını yaptı düzeldi tecrübeyle sabittir

Arkadaşlar herkese slmlar,

Benim sorunumu yaklaşık 2-3 gün önce farkettim. büyük kasislerden geçerken tam arka tekerlekler kasisten indikten sonra bagaj kısmından
bi ses geliyor. Ses tam sabitlenmemiş bir cismin anlık hareketine benzer, bu arada düz yoldaki pürüzlerden geçerken ses gelmiyor. Bu kronik bir durum olabilir mi? Stepne ve parçalarının düzgün şekilde sabitlendiğini kontrol etmeme rağmen
kasisleriden geçerken ses geliyor. Bagaj kısmında kontrol etmem gereken başka bi yer var mı? Bu durum normal midir veya böyle bir sorunla karşılaşmış olanınız var mı acaba?
Aracın garantisi var garantiye götürsem mi?

Sorularım bu şekilde umarım derdimi iyi ifade edebilmişimdir.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler
smile222.gif

Benim aracda 2012 aynı ses bendede vardı servise götürdüm bagaj kapağı ayarız idi kilidi ayarladılar ses kesildi..forumda daha önce yazılmıştı yone benim gibi bir arkdasimizdada aynı problem olmuştu teşhis aynı oldu..bilginize

Benim aracda 2012 aynı ses bendede vardı servise götürdüm bagaj kapağı ayarız idi kilidi ayarladılar ses kesildi..forumda daha önce yazılmıştı yone benim gibi bir arkdasimizdada aynı problem olmuştu teşhis aynı oldu..bilginize

Bendende aynı ses geliyo tümseklerden atladıgımda yeni başladı demek ondan oluyo bi göstereyim ozaman :)

ya ben anlamıyorum 4 tane leon aldım sattım hiç böyle şeyler dikkatimi çekmedi ben mi çok rahatım valla aracı turbo sesinyle eksoz sesinden başka birşey duymuyorum:D:Dpuhahapuhaha

Geri
Üst Alt