Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2012 leon fr-bagajdan gelen ses

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında gencay467 tarafından paylaşıldı.

1. gencay467

gencay467 SCW Üyesi

7
    0
    1
    Arkadaşlar herkese slmlar,

Benim sorunumu yaklaşık 2-3 gün önce farkettim. büyük kasislerden geçerken tam arka tekerlekler kasisten indikten sonra bagaj kısmından
    bi ses geliyor. Ses tam sabitlenmemiş bir cismin anlık hareketine benzer, bu arada düz yoldaki pürüzlerden geçerken ses gelmiyor. Bu kronik bir durum olabilir mi? Stepne ve parçalarının düzgün şekilde sabitlendiğini kontrol etmeme rağmen
    kasisleriden geçerken ses geliyor. Bagaj kısmında kontrol etmem gereken başka bi yer var mı? Bu durum normal midir veya böyle bir sorunla karşılaşmış olanınız var mı acaba?
    Aracın garantisi var garantiye götürsem mi?

Sorularım bu şekilde umarım derdimi iyi ifade edebilmişimdir.
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler [​IMG]

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    lpg tankınız varsa onun montaj vidalarını kontrol ediniz pandizot lar yuvasına tam oturmuyorsa burdanda olabilir bide arka amörtisört takozlarından gelir bagajdan geliyomuş gibi hissedebilrisiniz

3. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    Arka z rotlardan geliyordu benim değişti vede bitti...

4. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    aha aynı ses bendede geliyo :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

5. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    z rotlar hemen değişebiliyomu :confused:

6. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    garantili aracınız bence serviste arayın çözümü,,,

7. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    sıfır arabada z rotu bozulmaz öyle kolay kolay bendede vardı bagaj kilidinin ayarını yaptı düzeldi tecrübeyle sabittir

8. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Benim aracda 2012 aynı ses bendede vardı servise götürdüm bagaj kapağı ayarız idi kilidi ayarladılar ses kesildi..forumda daha önce yazılmıştı yone benim gibi bir arkdasimizdada aynı problem olmuştu teşhis aynı oldu..bilginize

9. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Bendende aynı ses geliyo tümseklerden atladıgımda yeni başladı demek ondan oluyo bi göstereyim ozaman :)

10. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    ya ben anlamıyorum 4 tane leon aldım sattım hiç böyle şeyler dikkatimi çekmedi ben mi çok rahatım valla aracı turbo sesinyle eksoz sesinden başka birşey duymuyorum:D:Dpuhahapuhaha

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş