Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon fr aranıyor.

benim FRı satabilirim size
bixenon varmı araçta, döşemeler beyaz mı yoksa siyah mı? ha birde km kaç?
Copa plus cıkmadan 1 ay once aldım malesef yok hali ile.. Siyah döşeme. 17 binde. Boyasız. Ayrıca bu aradıgın kriterde bir FRı 40 bine bulman zor diye dusunuyorum bir de beyaz dosemelisini he bide kırmızı olcak. cok zor. Ayrıca kırmızı FRlarda Sarı ve siyah haric beyaz doseme yok diye biliyorum..

emrenin araç alınır hakkı bilinen bir araba nede olsa
teşekkürler abicim..

görüştüm 40 bin son rakam diyor trameri falan sorgulatmadım.

Benim görüşüm sunroofsuz bi-xeononlu bir fr 39 dan fazla yapmaz sunroof ve bi- xeononlu ise 41 bin tl ben kulağımın üzerine yattım bekliyorum suan..
Mümkünse sunrofsuz Leon bakmayın çatısiz ev misali :))

Benim görüşüm sunroofsuz bi-xeononlu bir fr 39 dan fazla yapmaz sunroof ve bi- xeononlu ise 41 bin tl ben kulağımın üzerine yattım bekliyorum suan..
Mümkünse sunrofsuz Leon bakmayın çatısiz ev misali :))

Seat Aygüv benim sunroofsuz ve bi xenonsuz aracıma 38 veriyor. Nasıl oluyorda 39dan fazla etmiyor ben anlamadım... Neyse...

Geri
Üst Alt