Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2012 leon fr aranıyor.

Konu, 'Arıyorum' kısmında picassoner tarafından paylaşıldı.

1. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    2004 model signo plus leonumla bugün ayrıldık. şimdi yeni araç alma zamanı. 2012 model fr arıyorum. ama baktığım zaman çoğu istanbulda araçların. bütçe olarak 40-41 civarı birşey istiyorum. istanbuldan yardımcı olacak arkadaşların desteğini bekliyorum saygılar.
    renk beyaz yada kırmızı farketmiyor şu an.

2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Valla sahibinden.comda cok istiyorlar 43.900 zaten aracın sıfırıydı . gerçi bitti kasası son elde kalanlardan alabilirdiniz hızlı davransaydınız. :) Fiyatı ucurmayan birini elbette bulursunuz.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Beyaz o fiyatlara var Ama Kırmızı da biraz daha yüksek hayırlısı Olsun Umarım Gönlünüze göre olur tüm istekleriniz :eek:key:

4. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    vallahi hasan bakalım kısmetimizde ne varsa onu alacağız sıfır 2. el farketmez yeterki seatçı arkadaşlardan olsun. o arabalara paha biçilemez:)

Bunu beğendi. LeonStyle bunu beğendi.
  5. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    istanbulda var ama buradan istanbula git bak maliyeti hayli yükseliyor. o yüzden istanbuldan arkadaşlar bu hususta lütfen yardımcı olsunlar.

6. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    o konuda çok kafanız karışmasın bulduğunuz ilanları burda paylaşın zaten hangi araç kimin az çok biliniyor bilinmese bile araçlar daha yeni en eskisi 15000 km de neredeyse hepsi kazasız boyasız önemli olan almışken aksesuarlı ve daha donanımlı olana niyetlenmek :eek:key:

7. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    hayırlısı olsun hakkınızda.. inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

8. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
  9. Çöllü

4.805
    3.977
    113
  10. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    görüştüm 40 bin son rakam diyor trameri falan sorgulatmadım.

Sayfayı Paylaş