Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon fr aranıyor.

picassoner

Kayıtlı Üye
2004 model signo plus leonumla bugün ayrıldık. şimdi yeni araç alma zamanı. 2012 model fr arıyorum. ama baktığım zaman çoğu istanbulda araçların. bütçe olarak 40-41 civarı birşey istiyorum. istanbuldan yardımcı olacak arkadaşların desteğini bekliyorum saygılar.
renk beyaz yada kırmızı farketmiyor şu an.

Valla sahibinden.comda cok istiyorlar 43.900 zaten aracın sıfırıydı . gerçi bitti kasası son elde kalanlardan alabilirdiniz hızlı davransaydınız. :) Fiyatı ucurmayan birini elbette bulursunuz.

Beyaz o fiyatlara var Ama Kırmızı da biraz daha yüksek hayırlısı Olsun Umarım Gönlünüze göre olur tüm istekleriniz :eek:key:

vallahi hasan bakalım kısmetimizde ne varsa onu alacağız sıfır 2. el farketmez yeterki seatçı arkadaşlardan olsun. o arabalara paha biçilemez:)

Beyaz o fiyatlara var Ama Kırmızı da biraz daha yüksek hayırlısı Olsun Umarım Gönlünüze göre olur tüm istekleriniz :eek:key:
istanbulda var ama buradan istanbula git bak maliyeti hayli yükseliyor. o yüzden istanbuldan arkadaşlar bu hususta lütfen yardımcı olsunlar.

istanbulda var ama buradan istanbula git bak maliyeti hayli yükseliyor. o yüzden istanbuldan arkadaşlar bu hususta lütfen yardımcı olsunlar.

o konuda çok kafanız karışmasın bulduğunuz ilanları burda paylaşın zaten hangi araç kimin az çok biliniyor bilinmese bile araçlar daha yeni en eskisi 15000 km de neredeyse hepsi kazasız boyasız önemli olan almışken aksesuarlı ve daha donanımlı olana niyetlenmek :eek:key:

hayırlısı olsun hakkınızda.. inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

görüştüm 40 bin son rakam diyor trameri falan sorgulatmadım.

Geri
Üst Alt