Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon Alanların anahtar bilgisini öğrenebilirmiyim..

• Konbuyu başlatan DİKKAT
  • Başlangıç tarihi
D

DİKKAT

Guest
Arkdaslar merhaba
ben aracımı çoğunuzun bilği
Gibi 2012 mart ayında maslak doğuş otodan sıfır teslim aldım...
Sorum şu bana verilen ikinci yedek anahtar kumandalı degil doğuşa mail attım geri dönüş yapıldı Açıklama şu
( ben ilk 2012 modelini aldığım için çıkış öyle olmus) benim bi arkdasim eylul 2012 aldi aracini cift kumandalı anahtarlik verildi
benim yedek komurluk anahtarı gibi sasirdim benim gibi olan varmı aranızda merak ettim... Benimle hemen hemen ayni tarihlerde yada önce alan varmi ..! Saygilarimla​

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Arkdaslar telfondan yazdim
yazim
hatalarim
icin özürdilerim

Yanlış hatırlamıyorsam benim aldığım tüm leon araçlarımda da yedek anahtarım öyleydi. Uzaktan kumandası yoktu :( Ama bu şekilde çifte standart uygulanmış doğuş oto bu yapar yani ...

Arkdaslar merhaba
ben aracımı çoğunuzun bilği
Gibi 2012 mart ayında maslak doğuş otodan sıfır teslim aldım...
Sorum şu bana verilen ikinci yedek anahtar kumandalı degil doğuşa mail attım geri dönüş yapıldı Açıklama şu
( ben ilk 2012 modelini aldığım için çıkış öyle olmus) benim bi arkdasim eylul 2012 aldi aracini cift kumandalı anahtarlik verildi
benim yedek komurluk anahtarı gibi sasirdim benim gibi olan varmı aranızda merak ettim... Benimle hemen hemen ayni tarihlerde yada önce alan varmi ..! Saygilarimla​

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Arkdaslar telfondan yazdim
yazim
hatalarim
icin özürdilerim

2011 in 10.ayında 2012 aracımı aldım. benimki de kömürlük tipi.:) bunu şikayet etsek değiştirmezlermi.? yoksa çifte sıtandart resmen bu.

Benim aracım da kasım sonu 2012 çıkışlı, ikinci anahtar uzaktan kumandasız olandan.. doğuş oto esenyurt çıkışlı..

Benim aracım da 2012 sonu çıkışlı; ikinci anahtar uzaktan kumandalı.

2012 Haziran çıkışlı tüm leonlar uzaktan kumandalı olarak gönderiliyor diye biliyorum .

Haziran öncesi çıkışlılar ince anahtar olarak geliyordu

Geri
Üst Alt