Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon Alanların anahtar bilgisini öğrenebilirmiyim..

• Konbuyu başlatan DİKKAT
  • Başlangıç tarihi
Komurluk anahtari fikrime katilanlara tesekkurler ne zaman onunla acsam alarim caliyor :)

Suan kumadaliyi kulaniyorum bi ara avm de kaybettim geri bulundu donuldu bana :D

2008 model kumandalı diğeri kumandasız (alaturka).... kumandalıyı avm de asansörün odaracık olan boşluğuna düşürdüm inanılmaz yerde zıpladı ve dik olarak girdi düştü bendeki şans...:)

Ben.zaten 2012 den bahsettim :) oncekilerde boyle bisey nacizane az cok beklenir yil olmus 2012 87 bin tl ver diger anahtari komurluk acsin revami leon FR yakistirmadim olay bu

Ben hergün kömürlüğe giriş yapıyorum orjinali böyle biz ne yapalım :D
seat-cordoba-yedek-anahtar.jpg

Arkadaslar oncelikle özurdilerim daha once boyle anahtar kulananlari tenzi ederek ten tamamiyle o anahtarligi bizlere laik goren firmalari kastettim :)

Geri
Üst Alt