Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon Alanların anahtar bilgisini öğrenebilirmiyim..

• Konbuyu başlatan DİKKAT
  • Başlangıç tarihi
Dahada almam arama sanki daha surmicekmiyim ben veya alanlar daha baska arama almicaklarmi herkese kotulicez

dün bende attım mail ama daha dönen olmadı.bencede bi sonuç elde edemeyiz ama şikayet olarak işlensin en azından.

Çok büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum aslında ufak bir ücret karşılığında yurt dışından anahtar getirilip burada bu işi profesionel yapan kişilerce çözümlenebilir .

Tabi bu olay doğuşun büyük ayıbını örtelermi HAYIR .

Bütün araçlarımda 2. anahtarı kullanma fırsatım olmadı çok şükür bundan sonrada olmamasını dilerim .

Bir kere ben kaybetim kumadaliyi kumadasizla acarken alarim caliyordu :D gereksiz simdi gozum gibi bakiyorum saglik oslun

Aracımı Geçen sene bu zamanlar aldım. Gerçi benim araba ibiza. Lakin kömürlük tipi anahtarlık verdiler yedek anahtarlığı...

Geri
Üst Alt