Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Leon 1.6Tdı DSG açık filtre ?

açık filtre dizelde ses vermez sıcak hava aldığındada bi anlamı yok açık tip filtrenin dezavantajı var :)
bana bu filtreyi satan maslaktaki power shop benzin dizel her türlü araca bu filtreyi satıyor...
artı dediğiniz gibi sıcak hava etkiler bizde zaten bunun için can beyin izolasyon yardımıyla amyant camtüyü levhasıyla güzel bir izole yaptık sıcak havayı yansıtıyor...dediğim konuda resimler var...

bana bu filtreyi satan maslaktaki power shop benzin dizel her türlü araca bu filtreyi satıyor...
artı dediğiniz gibi sıcak hava etkiler bizde zaten bunun için can beyin izolasyon yardımıyla amyant camtüyü levhasıyla güzel bir izole yaptık sıcak havayı yansıtıyor...dediğim konuda resimler var...
peki siz öyle diyorsanız öyledir...

dizel bir arabadan blow off yada downpipe'ın sesi harici ses aramak bence gereksiz.. tabi taktr sizin :)
dizel arabada hava filtresi olduğu ve havaya ihtiyacı olduğu sürece açık tipte kalkışta ve dip gazda elbette aslan kükremesi gibi bir ses verir..haa fazla ses beklenemez ben kamyon merakımdan dolayı [video=youtube_share;cFPrdJx7KW8]http://youtu.be/cFPrdJx7KW8[/video]tatmin olmamıştım tıpkı bu videodaki gibi bekledim oda olmadı:))

dizel arabada hava filtresi olduğu ve havaya ihtiyacı olduğu sürece açık tipte kalkışta ve dip gazda elbette aslan kükremesi gibi bir ses verir..haa fazla ses beklenemez ben kamyon merakımdan dolayı [video=youtube_share;cFPrdJx7KW8]http://youtu.be/cFPrdJx7KW8[/video]tatmin olmamıştım tıpkı bu videodaki gibi bekledim oda olmadı:))

sen buna ses dıyosun ben daha bişi demem :) aslan kükremesi gibi bir ses buysa

sen buna ses dıyosun ben daha bişi demem :) aslan kükremesi gibi bir ses buysa
ben buna aslan kükremesi demedim aem filtre de aslan kükremesi ses çıkar... benim istediğim bu videodaki gibi abartılı ses bekliyordum bu benim zevkim ama olmadı yanlış anlamayın lütfen, yani filtrede o kadar aşırı bir ses yok ben bu videodaki gibi ses için neler vermezdim ama yakındır böyle bir kamyon almam zevk için... :)))

Geri
Üst Alt