Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon 1.2 tsı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emre rakipmi oldun bana hayırlı satışlar :)

1.2 motora bu fıyatı verıcek kımse varmıdır merak edıyorum ederı 35-36

1.2 motora bu fıyatı verıcek kımse varmıdır merak edıyorum ederı 35-36

Büyüğümsün filan eyv. ama kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş..Bu konuda ve benim konumda hep bu kadar etmez şu kadar eder filan diyosun..Satıcı istediği fiyatı istemekte özgür ve piyasası bu zaten 2012 model 6500 km'de arabaya 35-36 istese bu seferde niye bu kadar ucuz diye kıllanırsınız..

Büyüğümsün filan eyv. ama kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş..Bu konuda ve benim konumda hep bu kadar etmez şu kadar eder filan diyosun..Satıcı istediği fiyatı istemekte özgür ve piyasası bu zaten 2012 model 6500 km'de arabaya 35-36 istese bu seferde niye bu kadar ucuz diye kıllanırsınız..
pardonda bn sahıbındedekıılnlara bakıp konusrum bırde arabnın bayıdekı fytına bakarım ve 1.2 motorların 1.4lere gre pıyasasının daha az oldugunu bıldgım ıcın bu yorumu ypıyorum kedı ulasmdgı cgere mundar dermıs gbı bı bnzetmede bulunmussun merak etme ulasmk ıstycegemıze ıstedgmız zamn ulasırız ne oldu ıstedgn fıyta smdıye kdar satmdn satmycksında zaten 2013 cıkarsa o bnm sundgm fytında altına satrsın bn yorumumu yptım sadece ok sende ypmıssın eyvallah ama ortada sınırlnecek bısey yok....

Sen merak etme benim arabaya 36500 verende oldu 37000 verende oldu ama ben satılmasını istemediğim için kabul etmedim çünkü arabama gayet iyi bi şekilde biniyorum ve arabamdan son derece memnunum..Zaten şu dakikadan sonra arabanın satılmasıyla babam ilgileniyo o kaça verirse verir bilemicem, tabi ben hala da satılmaması taraftarıyım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt