Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 leon 1.2 tsı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güncel arkadaşlar.

İlanda ki fotograflara baktımda Emre Cıncık Gibi Araba niye satıyosun anlamadımki sanki dizel alsan arasında yakıt farkı uçurummu olacak neyse herkesin vardır bi istegi, bi beklentisi hayırlısı olsun hakkında.. Umarım istedigin fiyata satarsın..

İlanda ki fotograflara baktımda Emre Cıncık Gibi Araba niye satıyosun anlamadımki sanki dizel alsan arasında yakıt farkı uçurummu olacak neyse herkesin vardır bi istegi, bi beklentisi hayırlısı olsun hakkında.. Umarım istedigin fiyata satarsın..

teşekkürler maşallah.. hocam çok farkediyor öle deme walla eski aracım dizeldi enfazla 200 tl ile ayı kapatıyodum bundan 6 ay önce. satıcının gazına geldik dizel gibidir aratmaz dedi şimdi kulaklarını çınlatıyorum zaten, yoksa bunuda dizelini alıyodum ama almadık pişman oldum! şimdi enaz 450-500 TL benzin alıyorum gittiğim yollar hiç değişmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt