Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 İbiza Sport Coupe 1.2 tsi Dsg aldım . Fren ve Rodaj ile ilgili sorularım

ben ilk aldığımda kasislerde suruyordu araba ayarlıyamıyordum :) zamanla kendi ayarını buluyor birde sevristen cıkıp temizlenince bi 50km kadar aptallaşıyo sonra yine ayarını buluyo

ben ilk aldığımda kasislerde suruyordu araba ayarlıyamıyordum :) zamanla kendi ayarını buluyor birde sevristen cıkıp temizlenince bi 50km kadar aptallaşıyo sonra yine ayarını buluyo

ah ah hemde nasıl arabayı benmi götürüyorum arabamı beni götürüyo tartışılır

benim bildiğimde tüm yürür alman kasa ispanyol

ben diğer seçenekleri de cok araştırdım ve kullandım.polo,fiesta,toyota opel citroen pejo ..ibiza gibi güzellik-motor-şanzıman yakıt-performans-vergi uyumunu hiç birinde maalesef bulamadım mutlaka biri veya ikisi eksik kalıyor.hala ibizaya alternatif bi araç bakıyorum ama her defasında ibiza iyiymiş diyorum.mercedes bmw audi bunlarda bile teknik hata ve arıza çevremde çok duydum.senin araçtan beklentin nedir ekonomik durumun nedir ona göre kıyasla.paran varsa vergiler yakıt önemli değilse ben lüks takılırım diyorsan ona göre arabalar da var.ferrari bugatti aston martin bunlarda teknik hata yüzde sıfır mıdır? hiç sanmam.o kadar para verip servise kızan ve bugattisini balyozla kıran adamın görüntülerini de seyrettik.
ibiza iyiymiş dediğini şimdiden duyuyorum.

ben diğer seçenekleri de cok araştırdım ve kullandım.polo,fiesta,toyota opel citroen pejo ..ibiza gibi güzellik-motor-şanzıman yakıt-performans-vergi uyumunu hiç birinde maalesef bulamadım mutlaka biri veya ikisi eksik kalıyor.hala ibizaya alternatif bi araç bakıyorum ama her defasında ibiza iyiymiş diyorum.mercedes bmw audi bunlarda bile teknik hata ve arıza çevremde çok duydum.senin araçtan beklentin nedir ekonomik durumun nedir ona göre kıyasla.paran varsa vergiler yakıt önemli değilse ben lüks takılırım diyorsan ona göre arabalar da var.ferrari bugatti aston martin bunlarda teknik hata yüzde sıfır mıdır? hiç sanmam.o kadar para verip servise kızan ve bugattisini balyozla kıran adamın görüntülerini de seyrettik.
ibiza iyiymiş dediğini şimdiden duyuyorum.

söylediklerine tamamen katılıyorum. arabayı almadan önce fiesta , punto , polo , peugout kullandım uzun uzun .. hiçbirinde keyif ve estetik yok. sert yayları ve 17 jantları konforu zorlasada ( sanırım bunlar yüzünden bir süre sonra iç aksamda sesler artacak ) trafikte seat çok az var.. geçtiğimiz gün yeni kasa 320 coupe ile yan yana sürerken adam arabaya bakmaktan kendini alamadı :)

birde sport coupe sandıgımdan daha uzun ve sivri :) fiat 500 ve corsa coupe çok komik duruyor bence ..b sınıfında iken c sınıfı donanımlarına kafa tutuyor

artı, ışıklarda kalkarken yapılan gizli yarışlarda 1.2 tsi den büyük motorlu çok araç sahiplerine kendi arabasına küfrettirmişimdir.
hi hi hi:D

Geri
Üst Alt