Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 İbiza lpg tüketim değerlerim

hemde ne çağırıyor @bora55 :) ben gezmeyide çok seviyorum, herhaftasonu kaçarım bir yerlere Allah nasip kısmet ederse, arabanın 632 tl kasko ödemesi kaldı nasipse ekimde bitirmiş olacağım, hemen bu işe girişeceğim, alıp aileyi dolaştırayım bare :) böylede dolaştırıyorum ama tabi maliyet fazla :)

Başka lpg kullananlar varsa onlar da yazabilir böylece tedirgin olan arkadaşların içi de rahatlamış olur.
Bu konuyu acıp verileri paylaşmam gösteriş amacıyla değil. Lpg taktıracağım zaman araştırmama rağmen özellikle ibiza da durum nedir görememiş olmamdır. Ve aklımda bir sürü de soru vardı... bunun için konuyu açtım. artık taktırdığında memnun olursun olmazsın sende yazarsın millette görmüş olur. Umarım lpg'ye zam gelmez de böyle uygun fiyata dolanmış oluruz :)

Başka lpg kullananlar varsa onlar da yazabilir böylece tedirgin olan arkadaşların içi de rahatlamış olur.
Bu konuyu acıp verileri paylaşmam gösteriş amacıyla değil. Lpg taktıracağım zaman araştırmama rağmen özellikle ibiza da durum nedir görememiş olmamdır. Ve aklımda bir sürü de soru vardı... bunun için konuyu açtım. artık taktırdığında memnun olursun olmazsın sende yazarsın millette görmüş olur. Umarım lpg'ye zam gelmez de böyle uygun fiyata dolanmış oluruz :)

zammı ağzından yel alsın :) dünya gözüyle bi gezinelim be ufkumuz açılsın :)

Son düzenleme:
Geçen benzine indirim geldi ama lpg'ye henüz uğramadı. İndirimden geçtim zam gelmesin bari :)
Lpg'yi takınca gez ki ne gez... Ooooo

cidden öyle, indirimi geçtik zam gelmesin bare, nedir o ya dalga geçer gibi birde 3-5 kuruş indirim yapıyorlar :) bu arada lovato 9 taksit yapıyormuş galba :):)

Bende 9 ay taksit yaptırmıştım. çok şükür 5 ayı ödendi bile...
5 aydır geze geze ödedik :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
aman sabahlar olmasın o zaman :) 15 günde bir izmire gidip denize girip gelirim :) o derece gezerim yani :) bakalım allahın izniyle 620 tl kadar bir kasko borcum kaldı ekim sonunda bitiyor nasipse, hemen başlayacağım işlemlere iyice koydum kafaya, km ler beni bekliyor :)

aklıma gelmişken @bora55 LPG li araçlarda kaskoda bir problem yaşanabilir mi? sıkıntı çıkartırmı kasko şirketi bilgin varmı?

aklıma gelmişken @bora55 LPG li araçlarda kaskoda bir problem yaşanabilir mi? sıkıntı çıkartırmı kasko şirketi bilgin varmı?
ben henuz lpg'yi ruhsata işletmedim... işletmesi 300-350 lira... sıfır araç oldugu icin 2015 temmuzda benim muayene onun icin isletmedim bekletiyorum.
kaskoya gelirsekte, sigortacımı aradım ve lpg'yi de kaskoya işlettim. far olarak yanlış hatırlamıyorsam 23-24 lira civarı fark verdim ve kaskoya işlettim.

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt