Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 fr için aklıma takılanlar! (Bluetooth,farlar,hoparlör)

Başka bir telefon da denedim fakat karşı tarafın sesi gelmedi. Hoparlör konusunda bugün de denedim gaza yüklenince ses arka hoparlöre gidiyor bir 5 sn kadar.
Not: aracın teyibi standart değil opsiyonel olarak navigasyonlu taktırttık necvox 9949

Bu arada OPS mevcut bu arabalarda. Mesafeyi teyp ekranında gösterebiliyor. Bunu yine vag-com ile açmak mümkün. Saçma bir şekilde bu özellik de VW'lerde açık gelirken bizde kapalı.

OPS ile alakalı araştırma yapmam lazım :)

Sadece vagcom yeterli değil diye biliyorum. Gateway yada ops modülü değişmesi gerekiyor diye biliyorum bende :)

Sadece vagcom yeterli değil diye biliyorum. Gateway yada ops modülü değişmesi gerekiyor diye biliyorum bende :)

yok panpi benimki açık şu an :) copa plus var bende şimdi. öğrendiklerimin hepsini toparlayıp bir konuya yazıyorum da bitiremedim henüz. herkes aynı şeyleri sorarak geliyor çünkü.

ii akşamlar arkadaşlar manisadan slm hafta sonu araba bakmaya gitti seat ve opel gittim FR 1.4 SUNROOF hariç herşey var 43.150 bıraktılar ve gerçekten cok hosuma gitti araç ama aklıma takılan soru işaretleri var yardımcı olabilir misiniz FR sahibi olan varsa cok daha ii
1-servis bakımlar yedek parça fiyatları nasıl bu ayarda olan araclarla kıyaslarsak
2-yakıt sonuçta benzinli arac yakıtı nasıl malum benzin uctu gitti
3-ikinci el piyasası nasıldır
4-fiyat 43.150 nasıl yardımcı olacak varsa cokda ii olur:)
siz üyelerden bu konular hakkında bana yardımcı olursanız cok sevinirim forumunuza yeni üye oldum biraz acemiyim tam olarak kullanmayı bilmiyorum bilgisayar basında bekliyor olacagım cok acil fiyatlar yeni yıl yeni fiyat olacak herhalde

fr iyidir bir depo ile istanbul trafiğinde 600 km yol gider manisada daha fazla gider.parça fiyatları bir çok otomobil firmasıyla aynı yedek parça sorunu yok

arkadaşlar banada yardımcı olmanız için ne yapmam gerek acaba yyaaaaa

tamam pardon abi ama senden bir ricam olacak bana bu konuda yardımcı olur musun veya benim nasıl bir yol izlemem gerek anlatırmısın

tamam pardon abi ama senden bir ricam olacak bana bu konuda yardımcı olur musun veya benim nasıl bir yol izlemem gerek anlatırmısın

Birde;

Can Bey Hoşgeldiniz.. Fr Konusunda fikir alma işi kolay..ama Öncelikle Üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtan bi konu açsanız bize topyekün bir Merhaba deseniz bizde bu sohbeti daha samimi bi düzeyde devam ettirsek nasıl olur..:)
Yapacağınız iş Çok basit Aşağıdaki linki tıklayıp Güzel bir başlık yazıp bize kendinizi istediğiniz biçimde tanıtmak:eek:key:
http://www.seatclubworld.com/newthre...=newthread&f=2

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt