Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 Chevrolet Camaro ZL1 Exhaust

Harika yaw abi yüreğime indireceksin sen benim :)

Valla mııı :D şuaan deli mutluyummm :D
Attım benzin deposuna kuru fasülyeleri :D yarın alıcam gücü :D hahaha

aslında sadece SC farkıyla C6 ZR1 motorunun aynısı..ses karakterinden de belli olduğu gibi.. :)
araştırmadım bilmiyorum ama ufak değişikliklerle +100hp'si vardır muhtemelen bu motorun LS9'a çevirerek motoru..ZL1'deki motor da yeni değil aslında CTS-V'de 2-3 senedir kullanılıyo LSA.. :)

aslında sadece SC farkıyla C6 ZR1 motorunun aynısı..ses karakterinden de belli olduğu gibi.. :)
araştırmadım bilmiyorum ama ufak değişikliklerle +100hp'si vardır muhtemelen bu motorun LS9'a çevirerek motoru..ZL1'deki motor da yeni değil aslında CTS-V'de 2-3 senedir kullanılıyo LSA.. :)

hiçbişe anlamadım Yiğit:)

Yiğitim birde Türkçe mealini alsak:D

Geri
Üst Alt