Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.6 TDI DSG Copa Mazot Tankındaki Ses

o ses normal her leonda var sadece bıraz dıkkatlı dınlemek gerekıyor :)

Aynı aracı 2.5 ay önce aldığımızda ve aynı şekilde depoyu tamamen doldurttuğundamıdır bilmiyorum ses bende de vardı. Sonradan da depoyu dolturttum ama ses duymaz oldum ben..

Bu dalga kıran denilen şeyde neyin nesidir?

Pompa Attıktan Sonra Doldurtmayın depoyu arkadaşım yedek depo diye bişey yok bizim araçlarda fazla yakıtı tahliye eden tahliye boşluğu var oraya kadar doldurunca normal ses yapması içerideki yakıt boşaldıkça yukarıdan hava almadığı için o sesi çıkarıyor depo aklınızda bulunsun pompa atınca durdurun ne kadar olursa olsun:eek:key:

bu arada kaç litre ve kaç tl ye kadara doluyor dizelin deposu (merakımdan soruyorum)?

Pompa Attıktan Sonra Doldurtmayın depoyu arkadaşım yedek depo diye bişey yok bizim araçlarda fazla yakıtı tahliye eden tahliye boşluğu var oraya kadar doldurunca normal ses yapması içerideki yakıt boşaldıkça yukarıdan hava almadığı için o sesi çıkarıyor depo aklınızda bulunsun pompa atınca durdurun ne kadar olursa olsun:eek:key:

bu arada kaç litre ve kaç tl ye kadara doluyor dizelin deposu (merakımdan soruyorum)?

valla 50 küsür litre doldurdum 215tl ye...

o sesin leon la alakası yok hemen hemen çoğu arabada o ses var hatta daha ne sesler var diğer araçlarda neler:))))

Ne demek yedek depo yok kardeşim bal gibide var halk dilinde o tahliye boşluğunun adı yedek depodur...o3 gibi bunada entellektüel anlamlar yüklüyon çöllüm yav puhahapuhaha
Kızma la takılıyorum ayrıca sevirem seni:)

Depo 230 tl + küsürat ye 54 litre + kusurat aldım gardaş..zamlarla 3-4 lira oynar...opet 4.19 litre fiyatından fullemiştim kardeşim...

Bende hiç böyle bir sorun olmuyor. Fullemediğim için kafam rahat puhahapuhaha

ılk aldıgımda forumada yazmıstım ses gelıoyr dıye herkes bı garıplık wardır kontrol ettır demıstı ama anladımkı leonun kroniği bu sırf u yusden fullemıorum 100 lıralık alıyorum ses falan gelmıoyor:)

Geri
Üst Alt