Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.4 TSI Leon FR satıyorum

hayırlı satışlar fakat daha net bilgiler yazarsanız sizin için daha kolay satış olur...

Hayırlı satışlar kardeş te, benzini neden seni deli etti anlamadım. Araç sıradan benzinli bir araçtan çok daha verimli.

Hayırlı satışlar kardeş te, benzini neden seni deli etti anlamadım. Araç sıradan benzinli bir araçtan çok daha verimli.

bende bu sorunun cevabını merak edıyorum benzınlı arac ne kadar yakmalı acaba ben basmadıgımda sehır ıcı 7lt lerde dolanıyorum acaba sız kac devırde kullanıyosunuz ve bır cok benzınlı arac 10lt yakıyor zıya abı senden alıntı yaptım yorumunu dogru buldugum ıcın

Burakcığım aracı aldığımdan beri benim şehir içi ortalamam 8 LT de. O da trafiğimle alakalı. Kısa mesafe sürüyorum. Haliyle bu değerlerde geziyor. Ama şu kadarını da söyeyeyim ben bu aracı aynı güzergahta 6,5-7 lt ortalama ile de sürebiliyorum; tamamen ruh halimle alakalı ama bazen coşuyorum o da bir gerçek.

320 kpbs sağlam bir disko müziği açtım mı da acımıyorum basıyorum. O halde bile benim aracı aldığımdan beri sıfırlamadığım 2. ortalama tüketimimde yazan değer 8,2 LT.

Daha ne olsun.

bende bu sorunun cevabını merak edıyorum benzınlı arac ne kadar yakmalı acaba ben basmadıgımda sehır ıcı 7lt lerde dolanıyorum acaba sız kac devırde kullanıyosunuz ve bır cok benzınlı arac 10lt yakıyor zıya abı senden alıntı yaptım yorumunu dogru buldugum ıcın

Abicim benim araç da 1.4 Tsi. 18" Orjinal BBS jantlarımla ve Supersprint ile normal şehir içi kullanımım 7-8 litre arası değerlerde geziyorum.Aracın verdiği değerler biraz daha düşük bence...
Çünkü en son 1.5 ay öncesinde depo fulleyerek 131 km yapıp tekrar fullediğimde 54 TL ye doldurdum.Tamamen şehir içi normal kullanım.Yani çıkan değer 41 Kuruş.Sizce nasıl?

Geri
Üst Alt