Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2012 1.4 tsİ fr(yardim)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında asi_man tarafından paylaşıldı.

1. asi_man

asi_man SCW Üyesi

13
    2
    3
    Selam
    Öncelikle seat ailesinin arasında olmaktan son derece mutluyum.Aracım 2012 model leon fr.Ve ben bu araca xenon far takmak istiyorum lakin yetkili servis böyle bir durumda aracın beyninde hasar olacağını söyledi.Sizce ne yapmalıyım_?

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    ilker üyelerimiz kısmında tanıyalım seni

3. Fatih Kavak

Fatih Kavak SCW Üyesi

14
    0
    1
    Takma zaten merceksiz farda xenon karşı taraf için tam bir işkence..

4. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    phlips'in seat uyumlu orjinal xenonları var arıza lambası yakmaz hıcte bı sorun cıkarmaz burdada bende dahıl baya bı arkadas sorunsuz kullanıyor yukseklık ayarınıda asagıda kullanırsan kımsede selektörde yapmaz..

5. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28

Kardeş ben ilk defa duydum bunu ben hala gidiyorum servis takmıyoda herhangi bir markayıda önermiyo

6. mst07

mst07 SCW Üyesi

319
    64
    28
    valahı servıse kalsa hıc bseyı onermez :D ama ben bır senedır kullanıorum sorun yok dıger arkadaslardada aynı sekılde problemsız calısıyor haa ama olmaz dıyede bsey yok her ne kadar duymadıysamda sen takarsın sende olur elektroniğe güven olmaz :D fıyatı bıraz pahalı ama değer emın ol kafan rahat olur en azından

7. bratt_pitt43

bratt_pitt43 SCW Üyesi

144
    32
    28
    ben seat leon 2011 style paket aracımı satıp 2012 leon fr aldım xenon far taktırdım ama farların bı solu bı sagı yanmıo bazen ıkısı bı yanmıo elektrıkcı arkadas bı sıstem var onu yapalım dedı ama dırekt takınca calısanı yok mu bunların dıger aracımda sıkıntısız sekılde calısodu ?

8. ADA07

ADA07 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Ladies

56
    38
    18

Buhar yapıyor buhar,taktırma bende ledlisine 4 mılyar farkla sunulduğunda ya bosver napıcam led dıye duşundum almadım ıyıkıde almamışım,sıkı leoncu abımız var burada şanslıymışsın dedı cunku buhar yapıyormuş ve far bakımı ıcın zart zurt servıse gıdıyormuşsun,ayrıcada mercekmı ne bırsey dedı (sımdı hatırlamıyorum) ondada beyınde sorun yaratabılıyormus ..şansını zorlama derım.

9. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    Orjinal takacaksaniz takin yoksa takmayin

Sayfayı Paylaş