Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.4 tsİ fr(yardim)

asi_man

Kayıtlı Üye
Selam
Öncelikle seat ailesinin arasında olmaktan son derece mutluyum.Aracım 2012 model leon fr.Ve ben bu araca xenon far takmak istiyorum lakin yetkili servis böyle bir durumda aracın beyninde hasar olacağını söyledi.Sizce ne yapmalıyım_?

ilker üyelerimiz kısmında tanıyalım seni

Takma zaten merceksiz farda xenon karşı taraf için tam bir işkence..

phlips'in seat uyumlu orjinal xenonları var arıza lambası yakmaz hıcte bı sorun cıkarmaz burdada bende dahıl baya bı arkadas sorunsuz kullanıyor yukseklık ayarınıda asagıda kullanırsan kımsede selektörde yapmaz..

phlips'in seat uyumlu orjinal xenonları var arıza lambası yakmaz hıcte bı sorun cıkarmaz burdada bende dahıl baya bı arkadas sorunsuz kullanıyor yukseklık ayarınıda asagıda kullanırsan kımsede selektörde yapmaz..

Kardeş ben ilk defa duydum bunu ben hala gidiyorum servis takmıyoda herhangi bir markayıda önermiyo

Kardeş ben ilk defa duydum bunu ben hala gidiyorum servis takmıyoda herhangi bir markayıda önermiyo

valahı servıse kalsa hıc bseyı onermez :D ama ben bır senedır kullanıorum sorun yok dıger arkadaslardada aynı sekılde problemsız calısıyor haa ama olmaz dıyede bsey yok her ne kadar duymadıysamda sen takarsın sende olur elektroniğe güven olmaz :D fıyatı bıraz pahalı ama değer emın ol kafan rahat olur en azından

ben seat leon 2011 style paket aracımı satıp 2012 leon fr aldım xenon far taktırdım ama farların bı solu bı sagı yanmıo bazen ıkısı bı yanmıo elektrıkcı arkadas bı sıstem var onu yapalım dedı ama dırekt takınca calısanı yok mu bunların dıger aracımda sıkıntısız sekılde calısodu ?

Selam
Öncelikle seat ailesinin arasında olmaktan son derece mutluyum.Aracım 2012 model leon fr.Ve ben bu araca xenon far takmak istiyorum lakin yetkili servis böyle bir durumda aracın beyninde hasar olacağını söyledi.Sizce ne yapmalıyım_?

Buhar yapıyor buhar,taktırma bende ledlisine 4 mılyar farkla sunulduğunda ya bosver napıcam led dıye duşundum almadım ıyıkıde almamışım,sıkı leoncu abımız var burada şanslıymışsın dedı cunku buhar yapıyormuş ve far bakımı ıcın zart zurt servıse gıdıyormuşsun,ayrıcada mercekmı ne bırsey dedı (sımdı hatırlamıyorum) ondada beyınde sorun yaratabılıyormus ..şansını zorlama derım.

Orjinal takacaksaniz takin yoksa takmayin

Geri
Üst Alt