Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.4 Fr Satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar araba daha sıfır yazık olucak...

Hayırlı satışlar Allah gönlünüze göre verir inş

Öncelikle şahsım adıma arabanın hiçbir sıkıntısı yok.gerek kullanımı-gerek kusuru,gerek ataklığı,zaten motor 1.4tsı aynı kullanan bilir.
Donanım olarak çok konforlu ve rahat.Ben arabamdan çok memnunum.Ama satmayı çok istemiyorum.
Çünkü alırken çok zor koşullar altında aldım.okadar çok plan ve program yaptım.her ihtimali göze aldım.Fakat işyerimin bu derece olacağını hesaba katmadım.

Herkesin bir satma sebebi vardır.Bu hayatta hiç beklenmedik süprizler karşınıza çok çıkmıştır.Mecburen ilk baş Mal'ım gitsin demişinizdir.

Öncelikle şahsım adıma arabanın hiçbir sıkıntısı yok.gerek kullanımı-gerek kusuru,gerek ataklığı,zaten motor 1.4tsı aynı kullanan bilir.
Donanım olarak çok konforlu ve rahat.Ben arabamdan çok memnunum.Ama satmayı çok istemiyorum.
Çünkü alırken çok zor koşullar altında aldım.okadar çok plan ve program yaptım.her ihtimali göze aldım.Fakat işyerimin bu derece olacağını hesaba katmadım.

Herkesin bir satma sebebi vardır.Bu hayatta hiç beklenmedik süprizler karşınıza çok çıkmıştır.Mecburen ilk baş Mal'ım gitsin demişinizdir.

Delikanlı Hayırlısı olsun senin için. Tecrübe böyledir işte, yaşayarak kazanılır. Ama kesinlikle doğru yapıyorsun. Mal'dır sonuçta, gençsin hemde ileride Çok daha iyilerini alabilecek yaştasın.

Umarım aşarsın en kısa zamanda.

piyasa nasıl bilyormusun piyasada para yok sadece evrak dönüyor ben masa üzerinde 10 milyar görmeyeli neredeyse 6 ay oluyor dolaysı ile özenerek alınan arabaların sahipleri malıma geçer sözüm diyor yoksa kim zararına araba satmak ister mecburen işte

bu arada hayırlı satışlar

katılıyorum piayasadaki para kağıt üzerinde ve kartlarda dönüyor... sıcak para yok... sağlık olsun... üzülmeyin bir dahakine bakarsınız cupranız olur kimbilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt