Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.2 TSI 1700 KM de sunrooflu beyaz satılık

A benim adım geçmiş :D Hayırlı satışlar. Yanlış anlaşılcak bi durum yok ;) Araç düz 40'a rahat gider diye düşünüyorum sıfırı 44.700. bu fiyatta iyi ama zorlar :D

Benim fiyatıma fazla diyenin alnını karışlarım :D
fazla degıl senın fıyat ama kımse degerını bılemıyor :D

bu arada cıdden pıyasa ölü ben zamanında güzel sattım.artık yeni araç içinde sabırsızlanıyorum :)

A benim adım geçmiş :D Hayırlı satışlar. Yanlış anlaşılcak bi durum yok ;) Araç düz 40'a rahat gider diye düşünüyorum sıfırı 44.700. bu fiyatta iyi ama zorlar :D

Benim fiyatıma fazla diyenin alnını karışlarım :D
fazla ulenn senın fıyatın hadi bakalım :p:p:p:D:D:D

Tamponları söker 35'e veririm :p

muratım canım benım 25000 de 2010 model sadece sunrofu eksık 32 ye satıldı pazartesı gunu hemde 1.4 ve boyası bıle yok artı s5 jant ve eibach yay artı şipoyler zenonlar iç aydınlatmalar daha ne saysam :confused: bana inanmassan özgüre sor onada inanmassan hakanıma cezmi babaya sor geçen hafta fenerbahçede beraberdık banada onlar soyledı alırmısın dıye bende sunroff yok dıye düşünmedim yaaa :p:p:p

iş bak abi 2.elde sunroof ne kadar etki ediyo :D

şaka bi yana çok acelesi vardır elemanın. Yada aracının değerini bilmiyo.

satılırsa inşallah FR alacağım, yalnız hiçbir bayide sunrooflu FR yok napçez bilmem, beklicez biraz herhalde öle görünüyor, sunroofsuz doğuş ta var ama alsam eksikliğini hissedermiyim bilmiyorum önceki araçlarım bu aracım dahil hep sunroofluydu.

Geri
Üst Alt