Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.2 TSI 1700 KM de sunrooflu beyaz satılık

İyi dileklerini hiçbir zaman eksik etmediğin için Şükran borçluyum sana. Çok iyi Arkadaşsın.Allah mutluluğunu her daim etsin.
Hayırlı Satışlar Mehmet.İnşallahh Herşey gönlünün istediği gibi olur.:eek:key:

hayırlı satışlar sunroof farkı ne kadar bilmiyorum ama liste fiyatı 43100 yazıyor malesef ki TR şartlarında hiçkimse üzerine koydugun opsiyonel donanımları fiyata eklemiyor ve insanlar 43100 TL kız oglan kız olanı diyor 1700 km de olsa 500km de olsa gider 600 fazla veririm der o yüzden bu fiyata satılır inşallah malesef plaka takınca hiç binmesen 3-5 bin TL aşagısına düşüyor şu piyasada 0 araç

Eger bu fiyata veya bir miktar aşağısına satıp, Murat arkadaşımız son kaça bırakır bilmiyorum ama uzun zamandır ilanı 45750 de, ki bence cok iyi fiyat yaklasık 3000 TL farkla 1.4 TSI FR'a hemde sunrooflusuna binmek ok keyifli olur, düşünmeden alınır, herkes için hayırlısı olsun.

hayırlı satışlar sunroof farkı ne kadar bilmiyorum ama liste fiyatı 43100 yazıyor malesef ki TR şartlarında hiçkimse üzerine koydugun opsiyonel donanımları fiyata eklemiyor ve insanlar 43100 TL kız oglan kız olanı diyor 1700 km de olsa 500km de olsa gider 600 fazla veririm der o yüzden bu fiyata satılır inşallah malesef plaka takınca hiç binmesen 3-5 bin TL aşagısına düşüyor şu piyasada 0 araç

teşekkürler kardeş,araca sunrrof farkı 1800 tl ödedim, aracın şu anki sıfır fiyatı surooflu 44900 pazarlıkla 44500 e alınır çünkü ben alırken o kadar pazarlığa rağmen 400 tl indirim yaptılar, şu an aracıma 42500 yazdım 42000 tl yekadar düşeceğim buradan alan olur ise biraz daha düşeceğim, bu durumda aradaki fark 44500-42000=2500 tl para eder ve bu devirde 2500 tl çok iyi bir para, en azından bu farkla 10 kede deponu doldurursun,yinede kısmet bakarsın dediğim fiyata satılır satılmazsada can sağolsun, ve inanın sırf murat arkadaşın aracı için satıyorum çünkü aracını çok beğendim olurda kısmet olmaz aracı satılırsa büyük konuşmayım ama ilanı hemen kaldıracağım, herşey kısmet kısmetimizde varsa olur.

Geri
Üst Alt