Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 İbiza SC Sorularım

yauu ben yaptım onu Rudi ama sadece 0 dan 50 ye kadar artış azalış olayı vardı anlamadım :D

0' dan 50'ye kadar menü gibi düşün her bir sayı bir menü örneğin (atıyorum) 12'ye getirip beklersen 1 saniye sonra hararet sıcaklığını gösteriyorum, 15'e gelip beklersen hızını gösteriyor gibi. Ama öyle çok çok işlevsel bir şey değil.:D

düşünüyorum bugünlerde yayları değiştirmeyi. Daha doğrusu araştırıyorum artılarını eksilerini.. malum İstanbul da yollar cacık :D At arabası gibi mübarek

0' dan 50'ye kadar menü gibi düşün her bir sayı bir menü örneğin (atıyorum) 12'ye getirip beklersen 1 saniye sonra hararet sıcaklığını gösteriyorum, 15'e gelip beklersen hızını gösteriyor gibi. Ama öyle çok çok işlevsel bir şey değil.:D

pekiii atmasak 1 den 50 ye kadar neler olduğunu nerden örenebilirizz :D

çoğu 0 diyor :D içimden bir his çok zorlanacağını söyüyoo :D

:cool: Arabanın VagCom İşlerinden Anlayan Bir Usta Varmı? otomatik kilitlenme olayını hiç sevmiyorum ve istemiyorum

9-) Arabama Elektronik sistemler entegre etmek istiyorum (dursun ustanın yaptığı şeyler gibi) ve dectane nin ledli sonar farını düşünüyorum garanti dışı bırakıyormu arabayı farı alırsam galiba far halojen ampulleridemi değiştirmem gerekir?

hiç durmadan yeni sorularıma devam ediyorum :D

Otomatik kilitlemeyi iptal etmek için kilit açma tuşuna 6 saniye basılı tutun. Servis de halleder. Bahsettiğiniz farlar Ibiza'ya çok yakışıyor. Aldıktan sonra ne yapacağım diye düşünmeyin. Dursun Abi'ye gönderin. Orijinal farlara da güzel uygulamaları var.

Geri
Üst Alt