Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 İbiza lpg tüketim değerlerim

inan garantinin bitmesini bekliyorum 2015/04 te bitecek garantim :) allah kaza bela vermez ise aracı değiştirme durumum olmazsa LPG taktırıcam mutlaka :) LPG taktırırsam artık haftasonları durmam istanbulda :)

@bora55 selamlar;

LPG ile mutluluğun daim olsun :) bende LOVATO bakıyorum, ne dersin? :) 1000 km 200 tl gitmek benimde hakkım @bora55 :):)

@bora55 selamlar;

LPG ile mutluluğun daim olsun :) bende LOVATO bakıyorum, ne dersin? :) 1000 km 200 tl gitmek benimde hakkım @bora55 :):)

Lovato'da güzel hocam. Obd II sistemi kullanıyordu yanılmıyorsam... Lpg kiti taktıracağım zaman bayağı araştırmıştım.
Bak hocam bu linkten de ne kadar km aracını lpg ile sürersen ne kadar kar ettiğini gösteriyor.
Ben sanırım lpg'yi amorti ettim bile :)
http://zavoli.com.tr/tr/sayfa/50/tasarruf-hesaplama

inan garantinin bitmesini bekliyorum 2015/04 te bitecek garantim :) allah kaza bela vermez ise aracı değiştirme durumum olmazsa LPG taktırıcam mutlaka :) LPG taktırırsam artık haftasonları durmam istanbulda :)

Lpg'yi taktırınca bir tek lpg'den kaynaklı motor arızası olursa garanti kapsamına girmiyor. Onda da zaten lpg kiti kendi bünyesinde motora garanti veriyor hocam. Mesala bildiğim kadarı ile landirenzo'nun garanti sorunu olmuyor. Lpg'den kaynaklı motorda sorun olursa landirenzo kendi verdiği garanti ile onu hallediyor. Onun için bu garanti işini pekte kafaya takmamak lazım. Şimdi lpg firmalarının çoğu bu garanti olayını destekliyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
:) evet o linke baktım hesaplama yaptım :) vallahi gayet mantıklı sonuçlar, bol bol gezerim be :)

Lpg'yi taktırınca bir tek lpg'den kaynaklı motor arızası olursa garanti kapsamına girmiyor. Onda da zaten lpg kiti kendi bünyesinde motora garanti veriyor hocam. Mesala bildiğim kadarı ile landirenzo'nun garanti sorunu olmuyor. Lpg'den kaynaklı motorda sorun olursa landirenzo kendi verdiği garanti ile onu hallediyor. Onun için bu garanti işini pekte kafaya takmamak lazım. Şimdi lpg firmalarının çoğu bu garanti olayını destekliyor.

evet, lovatoda motor garantisi veriyor, sayfasında okudum, mailde attım hangi ürünü tavsiye ederler, çekiş düşmesi koku vs sorunu yaşarmıyım vs diye, bakalım cevap bekliyorum, bu gidişle aracın garantisinin bitmesini pek bekleyeceğimi sanmıyorum :)

evet, lovatoda motor garantisi veriyor, sayfasında okudum, mailde attım hangi ürünü tavsiye ederler, çekiş düşmesi koku vs sorunu yaşarmıyım vs diye, bakalım cevap bekliyorum, bu gidişle aracın garantisinin bitmesini pek bekleyeceğimi sanmıyorum :)
Boşver garantiyi. Ben garantinin bitimine 5 ay kala yaptırmıştım. Kendime kızıyorum keşke daha önce yaptırsaymışım diye. Sen düşün 5 ay oldu lpg taktıralı. 5 ayda 13 bin km oldu bile... 1750 liraya taktırmıştım. Kendisini amorti ettirdi bile 5 ayda :D haftasonları yerimde durmadım hiç :)
Lovatonun sana önereceği sistem bence obd II olacaktır. Son sistem... Akıllı kit diyorlar... Mayıs ayında 1700 civarındaydı pazarlıkla... Şimdi 1900 civarı olmuştur heralde... Lpg daha zam yemeden taktır da bak keyfine. Hele de evliysen o mis mis gez gez dur :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
az yakınca sevilmez mi be, aşık bile olunur :):)

Geri
Üst Alt