Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 yeni caddy 1.6 TDI 102 HP & eski caddy

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu araçla ilgili bilgilerinizi alabilir miyim? babamda 2005 model 1.9 TDI 105 HP var. 58bin km de. yerine yenisini almak nsl olur sizce? yenisi trendline ve comfortline diye 2 ayrı seçenekte sunuluyor. 2 seçenekte de DSG şanzıman düşünmüyoruz. babam kullanamayabilir. trendline fiyatı 37,000 tl comfortline fiyatı da 40,800tl olarak geçiyor vw sitesinde. ancak stokta araç yokmuş diye duydum, 2-3 aya gelebiliyormuş. gelecek araçlar da zamlı fiyatla gelecekmiş??

"zamlı fiyatlarla gelicek" hep olur zaten.. :)
stoktakini eritmeyi tercih ederler elbet..kur sapıtmadığı sürece yükselmez fiyatı beklerseniz..ki 2-3 ay sonra model yılının tam ortası olucak zaten neden yükselsin..aksine yeni yıla yeni aracınızla girin kampanyaları başlar yakında..

"zamlı fiyatlarla gelicek" hep olur zaten.. :)
stoktakini eritmeyi tercih ederler elbet..kur sapıtmadığı sürece yükselmez fiyatı beklerseniz..ki 2-3 ay sonra model yılının tam ortası olucak zaten neden yükselsin..aksine yeni yıla yeni aracınızla girin kampanyaları başlar yakında..

şu an nette satılık olab 3-5 tane bu araçtan var. 500-6000 km arasında yol yapmışlar. fiyatları da 42 bin tl ile 47 bin tl arasında. bayii den pahalılar ?? :)

şu an nette satılık olab 3-5 tane bu araçtan var. 500-6000 km arasında yol yapmışlar. fiyatları da 42 bin tl ile 47 bin tl arasında. bayii den pahalılar ?? :)

ya donanımları bambaşka ya da onlar şaşkınlar.. :D :D
hayatta beklemiyim diye sıfır alacağıma onlardan almam..

ya donanımları bambaşka ya da onlar şaşkınlar.. :D :D
hayatta beklemiyim diye sıfır alacağıma onlardan almam..

donanımları aynııı =)) trendline yada comfortline. hm bi tek DSG li olanlar 2-3 daha fazla olabilir o da normal ama manuel olup da bu fiyatları konuşmakk =) ... no comment :cool:

bence caddy satıp caddy almak iyi bir fikir değil çok memnun olabilir ama sonuçta araya fark verilecek en önemlisi 40 bin TL gibi bir para ödenecek çok daha iyi seçenekler bulabilirsin bence ticari amaçla kullanılmadıktan sonra birsürü seçenek var..

ex;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ahibinden-temiz-3008-crossover-34946572/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-pack-otomatik-dizel-garantide-34939688/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...cak-temizlikte-ford-c-max-2010-32590243/detay

görkem iyi de bu devirde benzinli arabaya binmek....... paha biçilemez :) hele ki kaç senedir dizele alıştıktan sonra :) ewt bende sana katılıyorum caddyen in caddye bin.. saçma :) ama gelde babaya anlat, bnm ibizayı bile kullandıramıyorum babama, geç kullan diyorum, yok diyor. çok engin oyuncak gibi geliyormuş. bide memnun olunca caddy den işte.. tabi şu da var ama yeni caddye de yok yok donanım olarak. adamlar bir tek park sensörü koymamışlar bnm dikkatimi çeken. cruise control, otomatik klima, esp, 12v soket, iç kaplamalar, daha sessiz motor, yakıtta da daha ekonomik şimdikine göre 0,5 lt / 100 km az yakıyormuş. tabi çok da önemli bir değer değil ama azmış işte :) sahibinden.dom da gördm bi tane beyaz 1.6 tdı 500 km de. 41,500 e bırakıyormuş. şimdi galericilerde sıfırı 43bin tl.

benim babamda eski caddy'yi satıp yeni caddy almak istiyo :) hatta leon siparişi vermeye gittiğimizde ilk caddy'ye baktı :D bi bağımlılık yapıyo herhalde bu caddyler :D

Geri
Üst Alt