Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 yeni caddy 1.6 TDI 102 HP & eski caddy

görkem iyi de bu devirde benzinli arabaya binmek....... paha biçilemez :) hele ki kaç senedir dizele alıştıktan sonra :) ewt bende sana katılıyorum caddyen in caddye bin.. saçma :) ama gelde babaya anlat, bnm ibizayı bile kullandıramıyorum babama, geç kullan diyorum, yok diyor. çok engin oyuncak gibi geliyormuş. bide memnun olunca caddy den işte.. tabi şu da var ama yeni caddye de yok yok donanım olarak. adamlar bir tek park sensörü koymamışlar bnm dikkatimi çeken. cruise control, otomatik klima, esp, 12v soket, iç kaplamalar, daha sessiz motor, yakıtta da daha ekonomik şimdikine göre 0,5 lt / 100 km az yakıyormuş. tabi çok da önemli bir değer değil ama azmış işte :) sahibinden.dom da gördm bi tane beyaz 1.6 tdı 500 km de. 41,500 e bırakıyormuş. şimdi galericilerde sıfırı 43bin tl.

ben dikkat etmeden dalgınlıkla benzinli eklemişim ama cmax falan düşünüyorsa o paraya dizelide var http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-c-max-sifir-full-arac-32309047/detay
bu arada bana hyundai tucson yada kia sorento yada sportage dersen ben ne kadar caddy hastası olsamda bu seçeneklere bir bakardım çünkü ikinci elde baya avantajlı arabalar bunlar temizleri bulunduktan sonra konfor bakımındanda donanım bakımından da caddy den ileri bence

babalar böyledir iknaları zordur..eğer istiyorsa fiyatı da uygunsa bırak alsın..başka bir şey aldırırsın memnun kalmaz sonra senin yüzünden aldım der..üzülürsün..
mutlu olsun yeter ana baba çok ayrı duygular ve değerler....zaten hepimiz biliyoruz..

ama gelde babaya anlat, bnm ibizayı bile kullandıramıyorum babama, geç kullan diyorum, yok diyor. çok engin oyuncak gibi geliyormuş. bide memnun olunca caddy den işte..

al benden de o kadar. babada caddy bende ibiza kullandı çekişini çok beğendi ama elimden çıkıverecekmiş gibi oyuncak gibi diyor. Uzun yolda diğeri daha rahatmış (hiç ititraz yok :)) . Tatilde hakkaten bende kullandım biraz süspansiyonu esnemesi çok tatlı aletin bi nevi bağımlılık yapıyor bide DSG var biz de o bambaşka bi boyut katıyor zaten..

al benden de o kadar. babada caddy bende ibiza kullandı çekişini çok beğendi ama elimden çıkıverecekmiş gibi oyuncak gibi diyor. Uzun yolda diğeri daha rahatmış (hiç ititraz yok :)) . Tatilde hakkaten bende kullandım biraz süspansiyonu esnemesi çok tatlı aletin bi nevi bağımlılık yapıyor bide DSG var biz de o bambaşka bi boyut katıyor zaten..

evet çok rahat ama işte yol virajlarda fln brazcık savuruyor :) ibizadan önce kaza yapıyordum nerdeyse caddy ile. yokuş yukarı virajlı bir yolda, yarım tarafında da su akıyormuş. tam gaz çıktım 2.viteste ki o vitesi bilen bilir. =) araba savurdu iyice ki takla atacaktı mazaallah çok zor topladım da durdum oracıkta inip su içtimmm hemen :)

Şu bir gerçek ki bir kamyonete 40.000 TL civarı meblağa ödeyeceksiniz. Şahsi kanaatim parasının arabası değil. Sonuçta o bir kamyonet. Her yıl muayene gibi sorunuda var. Hele ki Caddy satıp tekrar Caddy almak son derece anlamsız. MPV tarzı dizel araçlara yönelmenizi şiddetle tavsiye ederim..

58000km de olan bi aracı satıp yerine yenisini almak hiç mantıklı değil hele 1.9tdı ise bence hiç değişmeyinn...:eek:key:

1.6 tdi 1.9 kadar hisli bir makine değil. vergidede bir fark olmaz. vereceğiniz paradonanıma gidecektir yeni caddylerin donanımları oldukça iyi. ama ben olsam değiştirmem o kadar düşük kmde aracım varken :)

1.6 tdi 1.9 kadar hisli bir makine değil. vergidede bir fark olmaz. vereceğiniz paradonanıma gidecektir yeni caddylerin donanımları oldukça iyi. ama ben olsam değiştirmem o kadar düşük kmde aracım varken :)

1.9TDI a çok yazık olur....

Geri
Üst Alt