Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 tdi dsg leon kol dayama

mhmtmrt

Kayıtlı Üye
selamlar
yeni katıldım aranıza.paylaşımlar için herkese teşekkürler.2 aylık aracıma kol dayam sordum 600 tl fiat verildi.alternatif varmı?
tşkler

Merhaba yok teşekkürler... Ya bi durun bi nefes alın bi kahvemizi için :) sorununuz çözülür... Burda arkadaşlar bir araya toplanmış kah sorunlarını paylaşıyorlar kah mutluluklarını... Ama burda ücretli çalışan hiç kimse yok... Yani sadece sorulara cevap vermeye mecbur kişiler değiliz hiçbirimiz... O nedenle tanışma mesajınızda soru sormanız çok gereksiz olmuş... Bi tanışalım öncelikle... Dimi ama? :)

Merhaba yok teşekkürler... Ya bi durun bi nefes alın bi kahvemizi için :) sorununuz çözülür... Burda arkadaşlar bir araya toplanmış kah sorunlarını paylaşıyorlar kah mutluluklarını... Ama burda ücretli çalışan hiç kimse yok... Yani sadece sorulara cevap vermeye mecbur kişiler değiliz hiçbirimiz... O nedenle tanışma mesajınızda soru sormanız çok gereksiz olmuş... Bi tanışalım öncelikle... Dimi ama? :)

selamlar
forum dünyasına yabancıyım.alıntı ve cevplayı yeni yeni öğreniyorum.tanışma bölümü nasıldır nasıl olmalıdır bilgim yok.özür dilerim.
ankara mehmet ismim.
seatle yeni tanıştım

tşkler

Forumdaki Üyeler bölümünde bir konu açıp kendinizi orda tanıtabilirsiniz... Merhaba... Ben Tarık Kocaeliden aranıza katılıyorum Öğrenciyim herkese selamlar gibi... İlk önce üyelerimiz ve biz sizi sıcak bi şekilde karşılarız :) teşekkür ederim...

380 ya da 480 liraya sitede bir arkadasimiz satiyor satiliklar bolumunden bakiniz

Dövseydin arkadaşı :):):)

Aramıza hoşgeldiniz;),servislerden temini haricinde malesef orjınali yok hiçbir yerde 2. el hariç,servis fiyatıda 400 küsür idi yanlış hatırlamıyorsam...

Geri
Üst Alt