Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 tdi dsg leon kol dayama

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında mhmtmrt tarafından paylaşıldı.

1. mhmtmrt

mhmtmrt SCW Üyesi

5
    0
    1
    selamlar
    yeni katıldım aranıza.paylaşımlar için herkese teşekkürler.2 aylık aracıma kol dayam sordum 600 tl fiat verildi.alternatif varmı?
    tşkler

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Merhaba yok teşekkürler... Ya bi durun bi nefes alın bi kahvemizi için :) sorununuz çözülür... Burda arkadaşlar bir araya toplanmış kah sorunlarını paylaşıyorlar kah mutluluklarını... Ama burda ücretli çalışan hiç kimse yok... Yani sadece sorulara cevap vermeye mecbur kişiler değiliz hiçbirimiz... O nedenle tanışma mesajınızda soru sormanız çok gereksiz olmuş... Bi tanışalım öncelikle... Dimi ama? :)

3. mhmtmrt

mhmtmrt SCW Üyesi

5
    0
    1
    selamlar
    forum dünyasına yabancıyım.alıntı ve cevplayı yeni yeni öğreniyorum.tanışma bölümü nasıldır nasıl olmalıdır bilgim yok.özür dilerim.
    ankara mehmet ismim.
    seatle yeni tanıştım

tşkler

4. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Forumdaki Üyeler bölümünde bir konu açıp kendinizi orda tanıtabilirsiniz... Merhaba... Ben Tarık Kocaeliden aranıza katılıyorum Öğrenciyim herkese selamlar gibi... İlk önce üyelerimiz ve biz sizi sıcak bi şekilde karşılarız :) teşekkür ederim...

5. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    380 ya da 480 liraya sitede bir arkadasimiz satiyor satiliklar bolumunden bakiniz

6. scareface

scareface SCW Üyesi

71
    1
    8
    pek alternatif yok gibi serviste 525tl :confused:

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    600 biraz fazla

8. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ya bu indirim olayı filan vardı ne oldu

9. Dedee

Dedee SCW Üyesi

694
    279
    63

Dövseydin arkadaşı :):):)

10. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Aramıza hoşgeldiniz;),servislerden temini haricinde malesef orjınali yok hiçbir yerde 2. el hariç,servis fiyatıda 400 küsür idi yanlış hatırlamıyorsam...

Sayfayı Paylaş