Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Seat Leon Bi zenon veya Led zenon

Evet H7 Led uyumlu oluyor kapağıda kapanıyor gayet sağlıklı. Benim hoşuma gitmeyen tek yönü ışığı çok dağıtıyor karşıdan gelenin gözünü alıyor. Sürekli karşıdan gelenden sellektör alıyordum :/

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Önerdiğin bi marka var mı abi

C7’ler diğerlerine göre daha dayanıklı

Teşekkür ederim abi düşüncelerin için H7 Philips Diamond Vision normal ampülünü düşünüyorum şuan da bilginiz var mı acaba aydınlatması nasıl ?

Kardeş h7 nikenler var biz kendi mağazamız da takıyoruz ben kendi aracıma da taktırdım memnunum gayet şimşek etkisi de var,ilk başta acaba çok ışık vermez yolu görememe gibi bir durum olur mu diye aklımda soru işaretleri vardı ama sarıdan sonra beyaz da beni bayağı tatmin etti.Ucuz tırttan alma bence.Artı bu led arıza lambası da yakmıyor,ona da dikkat et alırken kardeş.

Teşekkür ederim abi sağolasın

Geri
Üst Alt