Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat leon aldım bı kaç sorum olcak sızlere abıler

görsellik istiyorsan takacaksın, konfor ve garanti istiyorsan takmayacaksın.

Fakat bu sitede kullanıcıların tahminen %70'i jant/yaylı...

tabıkı gorselllıkten yanayım takıcam kafaya koydum ıns onların arasına bende gırıcem ıyı geceler yardımcı oldugun ıcınde tesekurler

ilave olarak, seat orjinal aksesuar olarak servisten alıp taktırırsan jant yayı garantin bozulmaz

yay bence 5 cm al 3.5 pek iyi olmuyo ben 5 taktım çok memnunum virajlar dümdüz görüntü on numara yılan gibi duruyor

ben cogunlukla arabay 5 kişi bınıyorum 5 cm lık benım ıcın olmaz davlumbazlara surter dedı barış abı absolut (ender abı )

sürtme yok merak etme bende çok 5 kişi bindim ve sürtme olmadı farkındaysan bizim araçların davlumbazları hem geniş hem yüksek

garanti disi kalmaz eger paraya kiyar isen seat sport eibach yaylar var onlari al taktir garantine bisi olmaz fakat jantida katalog disindan alirsan sorun yaratir ama onunda cozumu orjinal set le gidicen servise :) resimde pek belli olmuyo ama 3.5 seat sport yay ve 18 inch bbs kombinasyonunu gorebilirsin imzada

evet goruyorum bende ole bırsey ıstıyorum zaten 18 jant olcak yay daha tam karar veremedım sen bu yayları ne kadar aldın acaba ?

Geri
Üst Alt