Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat leon 1.6 tdi style coming home

sarper42

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar. Aranıza yeni katıldım.Bundan once skoda forumlarının vazgecilmezi olan ben kasım 15 inden sonra seat leona geciş yaptım.size soracağım soru arabamı alırken donanım özelliklerinde coming home (eve dönüş) özelliği oldugunu gormustum. Aldıkdan sonra bu özelliği bir türlü calıstıramadım sileceğin üstünde bi düğmeden bahsediyor fakat o dugme benim aracımda bulunmuyor.Yardımcı olursanız sevinirim

arabadan inerken kapıları açmadan önce bidefa selektör yap kapıları açtıgında farlar yanıcak

kontagi kapattiktan sonra inmeden bir kere selektor cak inip aracini kitlediginde farlar devreye giricek

Başka bi yolu varsa bilmiyorum ama arkadaşların dediği gibi arabadan inmeden selektör yap.Bu arada beyşehirli misin?????

arabanın kilidini actıgında binmeden önce farlar yanmıyo sanırım?

farları açık bırak ve araçtan in kitle git... bi süre sonra kendi kapanıo bu kadar basit ;)

kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız

Geri
Üst Alt