Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011+ Seat Leon 1.4tsi yada 1.2tsi Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bluetouch

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba ,

Eski aracımla ağır bir trafik kazası geçirdim ve aracım pert oldu.Kaskodan paramı dün itibariyle aldım.Şimdi tekrar 2011 model Leon bakıyorum.Sahibinden'de 1-2 tane SCW stickerlı Leon vardı fakat ulaşamadım.Tanıdıktan alma taraftarıyım çevrenizde satan yada satmayı düşünen olursa konuşabiliriz.Sunroof 17 agra jant öncelikli tercihim yoksada çok önemli değil açıkçası...

Şimdiden Teşekkürler Keyifli Forumlar....

İrtibat için : 0531 934 40 19 / 0537 700 32 33

faruğun araba var agralımı bilmiyorum ama

ömerim senmi satıyorsun yazabilirmisin km sini herşeyini?

Geçmiş olsun abi, kazayı duymuştum çok üzüldüm. Araçta çok kötü durumdaydı.. Sen sağ sağlim çıkmışın ya ona sevindim.

Ben satiyim istiosan benim arabayı :p

Geçmiş olsun abi, kazayı duymuştum çok üzüldüm. Araçta çok kötü durumdaydı.. Sen sağ sağlim çıkmışın ya ona sevindim.

Ben satiyim istiosan benim arabayı :p

saol Muratım senin aracını almak çok isterim fakat o kdr ekstralı hali aşar beni 40 civarı bakınıorm ben :)

model ve jant şartsa benim araç uymaz size. ille de leon alacaksam ve aracım perte çıkmışsa ve 1,4tsi arıyorsam, 2009 makyaj öncesi sanruflu olanlara bakardım ama bu benim görüşüm.

Ceyhun geçmiş olsun ya sesin soluğun çıkmıyordu..sana birşey olmamış ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt