Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Seat Leon 1.4 TSI Style (4500 km'de) Satılıktır... 34 GG 579...

hayırlı satışlar öncelikle. ilana baktım aracın maşallahı var görünüştü km de baya az kullanmadınız desem yeridir sanki :)) Mekanik aksamında yürüyeninde felan sıkıntı yoksa çabuk satılır. Aslında benim niyetim vardı ama araya bi askerlik olayı girdi şu ilanı 6 ay sonra vermiş olsanız şimdi telefon açmış olurdum size umarım meraklısı seveni alır bu güzel arkadaşı :))

hayırlı satışlar öncelikle. ilana baktım aracın maşallahı var görünüştü km de baya az kullanmadınız desem yeridir sanki :)) Mekanik aksamında yürüyeninde felan sıkıntı yoksa çabuk satılır. Aslında benim niyetim vardı ama araya bi askerlik olayı girdi şu ilanı 6 ay sonra vermiş olsanız şimdi telefon açmış olurdum size umarım meraklısı seveni alır bu güzel arkadaşı :))

forum kuralları gereği kendinizi tanıtan bir konuyu üyelerimiz bölümünden açarmısınız lütfen bu arada hayırlı satışlar ERDEM

Geri
Üst Alt