Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Seat Leon 1.4 TSI Style (4500 km'de) Satılıktır... 34 GG 579...

merhaba erdem bey aracınızla ilgileniyoruz.bende aynı araçtan kullanıyorum. antepte sevdiğim bir arkadaşa almayı düşünüyoruz.acaba aracınızda esp paketi mevcut mudur? resimlere dikkat edemedim ama açılır tavan sanırım yok değil mi?son nakit fiyatınız ne olur? plaka sorunu da olmaz... teşekkürler...

merhaba erdem bey aracınızla ilgileniyoruz.bende aynı araçtan kullanıyorum. antepte sevdiğim bir arkadaşa almayı düşünüyoruz.acaba aracınızda esp paketi mevcut mudur? resimlere dikkat edemedim ama açılır tavan sanırım yok değil mi?son nakit fiyatınız ne olur? plaka sorunu da olmaz... teşekkürler...

merhaba,

araçta esp yok, makyajlı kasa olduğu için standart donanımda yok..esp'Li olanı da beklemek istemediğim için direkt bunu aldım..açılır tavan yok malesef, sadece folyo kaplama var..birinci sınıf bir marka ile yaptırdım..fiyat konusunda özel mesaj attım size..

iyi günler.

ilginiz için teşekkür ederiz.aracınız çok güzel arkadaşım da baktı.yalnız açılır tavan olmadığı için esp paketi ve istanbula gidiş dönüş masrafları da eklersek fiyat yüksek geldi acaba özelden vereceğimiz fiyat uyarmı? teşekkürler...

rica ederim, mesajınızı cevapladım ;)

ilginiz için teşekkür ederiz.aracınız çok güzel arkadaşım da baktı.yalnız açılır tavan olmadığı için esp paketi ve istanbula gidiş dönüş masrafları da eklersek fiyat yüksek geldi acaba özelden vereceğimiz fiyat uyarmı? teşekkürler...

Geri
Üst Alt