Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 seat ibiza'dan inip 2010 peugeot 206+ 'ya binmek

Konu, 'Sohbet' kısmında ceycey11 tarafından paylaşıldı.

1. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi türkiyede kaza rekorunun kırıldığı (tamamen tahmin ve vitesten attım bunu) genel olarak uğursuz kabul ettiğim ayın 23'ün de yaptığım kaza sonrasında bildiğiniz üzere aracım serviste. İkame aracı olarakta 6 günlüğüne peugeot 206+ uygun görmüşler az önce aracı aldım 5 ileri benzinli.

sizce nasıl bir his yaşamış olabilirim?

2. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Dizel olsa neyse de... Senin yine iyi Mehmet kaza yaptığında Leon yerine Getz vermişlerdi =)

3. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    yani ona çok ağır olmuş ama iki araba kağıt üzerinde benzer fiyatlandırmaya sahip. Normalde bu iki araç arasında farkı dizel benzin dışında yaşamamam lazım diye düşünüyorum

4. mstfcfc

mstfcfc SCW Üyesi

1.819
    143
    63
    sen şanslıısn getz nerde 206 nerde...

5. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    . sonuçta bir rent arabası ama bir araba bu kadarmı kötü olur? olurmuş. ya da ben alıştım ondan garipsedim bu kadar.

seatın elektrohidrolik direksiyonundan sonra adeta ağırlık bağlamışlar direksiyona.

araba 1.4 75 beygir benzinli ama turbosu olmamasından sanırım 1.2tdi'a çok haksızlık etmişim yürümekte nazlanıyor.

Her yerden sesler geliyor yol sesi içerde.

bunlar kısa sürede farkettiklerim. uzun sürede alışınca belki izlenimlerim değişir ama ZOR!

6. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Geçmiş olsun, ikame araçlar genelde hor kullanılmış oluyor, kendi malım değil çukuru es geçmem mantığı maalesef sıkça gördüğümüz, ayrıca ağır hasardan özensizce toplanmış olanlar da olabiliyor.

Bunu beğendi. ceycey11 bunu beğendi.
  7. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    araba için olumlu bişeyler düşündüm ama sabit rölantide dururken arabanın motor sesini hiç duymuyorsunuz. bunun dışında pek bişey bulamadım. birde ufak olunsa manevra kabiliyeti daha iyi küçük yerlerde bile u çekebiliyorsunuz

8. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    ceycey11 ben kaza yaptigimda 207 HDI verdiler daha yeniydi ama seatin eskisine bile degismem cok zevksiz bir hafta gecirdim di

9. samuel-beto

samuel-beto SCW Üyesi

494
    21
    18
    Hocam öncelikle geçmiş olsun... Bende Daha önceki Leon'um perte ayrıldığında Accent era vermişlerdi 1 hafta süreliğine 3. gün sağolun dedim iade ettim :D

Bunu beğendi. ceycey11 bunu beğendi.
  10. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    demek ayon 23.günü uğursuz günmüymüş..hiç duymadım

Sayfayı Paylaş