Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat ibiza style için navigasyon arıyorum

BEYAZ

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar,
6 ay önce aldığım seat iibizamın ön göğsü üzerinde tomtom navigasyon alt hazırlığı diye bir yuva var ama bu yuvaya uygun navigasyon cihazını bulamıyorum....

style 2011 bizde aldık ama o navigasyon yeri bizde mevcut değil :S

Bu mu o kadar paraya koydukları hazırlık? Allah razı olsun.

yuh diyorum başka birşey demiyorum !!! Allah belalarını versin tam bir para tuzağı ya...

TOM TOM Navigasyon Ön Hazırlığı
net fiyat :78 TL
kdv dahil :126 TL

Teknik Paket diye bişi var : Yağmur Sensörü + Kendiliğinden Kararan İç Dikiz Aynası + Arka Park Sensörü + Otomatik Yanan Farlar + Eve Kadar İzleme Fonksiyonu
stylemde eve kadar izleme ve arka park sensoru mevcut acaba diğerleri de varmıdır ? yağmur sensoru var diye biliyorum ama nasıl kullanılıyo?

ESP + Hill hold (Yokuş kalkış desteği) +XDS (100hp üstü motorlarda) + Lastik Basınç Sensörü nasıl bişeydir ?

http://www.seat.com.tr/seat/fiyat_listesi/Opsiyonel_Ekipman_Tavsiye_Edilen_Fiyat_Listesi_2011b.pdf

Cupralar için karbon paketi varmış, o ne oluyor acaba??

tomtom harici 150-200 tlye satılan navigasyonlar var onlar iş görürmü acaba...nasıl bağlıyorlarki bunları

Geri
Üst Alt