Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 seat ibiza style 1.4 85 hp

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında ibizastyle2011 tarafından paylaşıldı.

1. ibizastyle2011

ibizastyle2011 SCW Üyesi

71
    0
    6
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Aslında leon aşığıyım ama maddi durumlardan dolayı leon alamadım bende onun kadar güzel olmasada ibiza almaya karar verdim.yaklaşık 3 gün önce seat ibiza 2011 style in siparişini verdim.Ancak burada okuduğum kadarıyla 1.4 motor ve 85 hp yi pek tavsiye etmiyorlar.

Araçtan performans bakımından çok şey beklemiyorum ancak öyle bir anlatıyorlar ki sanki bir yokuş çıkarken arabada da 5 kişi varsa yokuşta kalacak zannettim :)

Açıkçası severek siparişini verdiğim ve heyecanla beklediğim ibizam için içimde bir yerlerde bir karamsarlık ve pişmanlık oluştu ?

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Hoş geldiniz SCW ailesine hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Hoşgeldin...Aracın hayırlı olsun...

4. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    2 hafta önce 1.2 80 bg bve clıo aldım rampada motora gore ıyı gıdıyor 1.4 elbettekı zorlanır ama bence sıkıntı cıkarmıyacaktır.. hayırlı olsun aracınız bence pısmanlık yaratmayın kendınıze :):)

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bence karamsarlığa ve pişmanlığa kapılmayın herkesin bir arabadan beklentisi farklıdır. eğer sizin içinize sindiyse keyfini çıkarın

6. ibizastyle2011

ibizastyle2011 SCW Üyesi

71
    0
    6
    Teşekkür ederim.sık sık ziyaret edeceğim bir forum olacak :)

7. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    bende yenı uyeyım bırgun gırmessem foruma eksıklıgını hıssedıyorum :)

8. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Arabanızı siz kendiniz kullanıp test edin,kişilerin söylediğine bakmayın.

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    o araba 5 değil 7kişi tıksan rampada kalmaz emin olabilirsinçok performanslı değil fakat iyi bir arabadır içinde kalmasın git bi test et rahatlıycağını düşünüyorum ne kadara maloldu aldığın araç? bu arada aramıza hoşgeldin....:eek:key:

10. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Hayırlı olsun kazasız keyifli sürüşler.Araç gayet güzel içiniz rahat olsun.Leon kadar güçlü olmasada ibiza daha ayrıcalıklı araçtır:p:D

xx

Sayfayı Paylaş