Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat ıbıza sc sport 1.2 tsı 105 hp dsg ilk kullanım izlenimlerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hakkaten şu esp yi otm ibizaya koymamaları büyük bi gaf. geriye kaçırması eski nesillerde bile yok ama bunlarda var. opsiyon olarak ekletebiliyoruz ama onuda 2 aydan önce getirtemiyorlar. bi ara bayii esp ile ilgili doğuşun çalışması var demişti inşallah gelirde arabanın piyasasıda artar bence

ne olursa olsun benzinli arabalarla aram iyi değildir:D fakat gerçekten guzel bir tercihte bulunmuşsunuz. range rover ile kıyaslamaya devam etmek isterseniz sizin bileceğiniz birşey fakat benden tavsiye vazgeçin yoksa kendi kendinizi arabadan soğutursunuz. araba yeni olduğu için şimdi yeni keşifler olacağı için araba cazip ama bir sure sora bu kıyaslamardan dolaayı ya range roverın gözunu sevim be demeye başlayacaksınız. ama ne olursa olsun aracınız çok guzel. butcemiz yetişmedi yetişseydi kardeşime sizin arabanızdan alacaktık. butçe musait olmadığı için punto evo aldık.

bu arada arkadaşlar ses izolasyonuna bu kadar neden takıldığınızı anlayamadım. bende altea xl var 1.6 tdı motorun sesi,yolun sesi,yağışlı havalarda suyun sesi,bozuk yola girdiğimde tıkırtı tukurtu, kuru havalarda lastik sesi hiç yok sanki altımda lastik yok araba havada gidiyor. ben hayet memnunum. hatta leondan sora bu araba bana x5 gibi geliyor. hatta babama göre bu araba x5den daha konforlu ve sessizmiş. ( babamda 2006 model spor pack. 3.0d X5 vardı. ) aynı şeyi bende söyleyebilirim. bu arabaya 2008 1.9 tdı leondan geçtim ve leona göre oldukça başarılı.he bir eksisi var o da 1.6tonluk dev için 1.6 tdı kullanmaları. motor biraz kuçuk geliyor arabaya.

valla kim nederse desin bu benim 5. seatım ne ilk 5 olcak nede son 5 bundan sonra mumkun olduğunca seat almaya devam edecem. kısmetse zaten altea xl den sonra 2.0 tdı dsg freetrack4 alacam kendime.

hayırlı olsun allah kaza bela vermesın bır dogus faciasıda ben yasadım gecen hafta hala sınırlıyım

hayırlı olsun allah kaza bela vermesın bır dogus faciasıda ben yasadım gecen hafta hala sınırlıyım

teşekkür ederim , siz neden sinirlisiniz geçmiş olsun hayırdır ? Ama bu adamlar servis işçiliği konusu dışında kesinlikle amatör onun için ben artık kızmıyorum , ne oto kuaför yaptıkları aracı teslim etme şekli bilirler , ne araçla ilgili önceden sen sormadan birde şu var amaaann atlama diye uyarırlar. Ki ben sıfır araç alırken olmayacak aksaklıklar yaşattılar , yazık...görüntü var ses yok bence anlayışlarında...

ne olursa olsun benzinli arabalarla aram iyi değildir:D fakat gerçekten guzel bir tercihte bulunmuşsunuz. range rover ile kıyaslamaya devam etmek isterseniz sizin bileceğiniz birşey fakat benden tavsiye vazgeçin yoksa kendi kendinizi arabadan soğutursunuz. araba yeni olduğu için şimdi yeni keşifler olacağı için araba cazip ama bir sure sora bu kıyaslamardan dolaayı ya range roverın gözunu sevim be demeye başlayacaksınız. ama ne olursa olsun aracınız çok guzel. .

vallahi doğru söylüyorsun , bence de iş bir noktadan sonra o tarafa gider Allah korusun kendi kendimizi soğutmayalım haklısın :) teşekkür ederim

valla ben fena Xenoncuyum hiiçç aramıyor gözüm ne yalan söyliyim , koltuklarda öyle spor koltuk ve döşemesi başarılı olmuş SEAT sitesi üzerinde sport kumaşı görün bence sizde beğenirsiniz...ama ESP şart , sormuştum 2 ay beklemem gerekirdi beklemedim beklesem 2.5 cmlik sunroofu bile sunroof olsun diye taktırırdım yoksa...

hayırlı olsun güle güle kullan Allah kaza bela vermesin bir
doğuştan herkes şiyaketçi bende dahil :)

Teşekkür ederim size de keyifli sürüşler dilerim...Doğuş MASLAK değil sanki bir Kaos MASLAK ... Ama benim sorunum genelde satış vb ekiplerle...serviste ki usta arkadaşlar iyiler , özellikle SEAT'takiler çok içten...SEAT'ta serkan ve idari işlerde on numara çocuk çok da çalışkan , tersim terstir satış sıkıntımı Garanti Bankası Yön. Kur. bir aile büyüğünü devreye sokup çözdüm , şimdi inan ne diyorlar biliyor musun ? - Serhat abi Doğuşun önünden geçsen Allah aşkına aracını yıkatmaya uğra çay içelim yemek yiyelim vs :)) Peki neden hep şikayet sonrası - patlama sonrası böyle oluyor herşey ??? SEAT için katlanacağız bu sıkıntılara napalım :)) iyi seneler ve her daim hayırlı yolculuklar arkadaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt