Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat ibiza referance 1.4 85 hp hakkında sorular

bende düşündüğün aracın aynısı var, her yönüyle memnunum problemim yok, şehir içi bir depo benzinle 800 km ye yakın yol gidiyorum, aracımla 180 'e kadar çıktım uzun yolda, yanlış hatırlamıyosam gaz kadranı 5500 devir/dk daydı, tabiki bu faktörlerin hepsi kullanmana bağlı, ben mesela motoru açmak için, 1 depo benzini 5000 6000 devirde vites değiştirerek harcadım ama şu anda gayet memnunum ve aracıma modifiyenin çok yakıştığını da eklemek istiyorum...

bende düşündüğün aracın aynısı var, her yönüyle memnunum problemim yok, şehir içi bir depo benzinle 800 km ye yakın yol gidiyorum, aracımla 180 'e kadar çıktım uzun yolda, yanlış hatırlamıyosam gaz kadranı 5500 devir/dk daydı, tabiki bu faktörlerin hepsi kullanmana bağlı, ben mesela motoru açmak için, 1 depo benzini 5000 6000 devirde vites değiştirerek harcadım ama şu anda gayet memnunum ve aracıma modifiyenin çok yakıştığını da eklemek istiyorum...

Açıkcası çok şaşırdım ilk depomu 450 km ile bitirdim.Dizel değil dimi sizin aracınız yanlış anlamadım....Sanırım benim aracımın motorunu açmam gerekiyor.Motor nasıl açılır onu da öğrenmem gerek yüksek devirli kullanmak mı gerekiyor....

hoşgeldiniz, donanımhaber.com daki GLOCK-19 da benim hadi bakalım 3'lü sobe size :D

aracım 1.4 benzinli.... şehir içi 25 kuruş yakıyor, şehir dışı 20 kuruşa kadar düşüyorum km bazında...

ibiza 1.4 85hp style i 40 gün oldu aldığım ilk 15-20 gün çok yaktı araba ama normalmiş motor alışması için... aracı alırken lpg de taktırmıştım ilk 1500 km de kullanmadım lpg yi şimdi lpg de kullanıyorum 60tl ye doluyodu zam gelmeden önce ve 360km %80 şehirdışı %20 şehiriçi gidiyordum şimdi de 65 e falan doluyo lpg... ayrıca babam geçen hafta ankaraya gitti max hız denemesini benden önce o yapmış oldu :D lpg ile 190 ı görmüş daha gitmiyo dedi benzinde de en fazla 200 olur heralde...

arkadaşlar bende yeni aldım aracımı 2011 reference depoyu doldurdum bakacam artık kaç km yapacak

3 haftadır aracımı kullanıyorum.Gayet memnunum fakat Benim araçla ilgili tek sorunum 1 depo benzinle(160 tl ) şehir içinde 450 km yol yapabildim.Aynı araçtan arkadaşımda da var şehir dışı ve şehir içi 1 depo ile 600 km yapmışlar.Bende niye böyle oldu anlamadım.Çok da anlamıyorum açıkcası aracın benzin yakışı normal mi çok mu ?

Konu ile ilgili tecrübeleri olan arkadaşlardan bilgi verecek olan olursa çok mutlu olacağım.

Arabanız kaç km de bilmiyorum ama rodaja kadar yani ilk 1500 (seata göre)eski kullanıcılara göre 3000 km ye kadar aracın fazla yakması doğalmış. zamanla oturacaktır galiba bizim buradaki sheldekiler hesap yuvarlansın diye istemediğim halde yedek depoyada bişeyler atıyorlar 300 km şehiriçi gittim hala 3/4 depo dolu ama ilk kmlerinde bu kadar gitmiyordu tabi (şu an 2500 kmde)

Eğer 1.2 TSI alırsanız hem vergiden hem performanstan hem de yakıttan kazanarak arada ki fiyat farkını çıkarırsınız. Satışı da rahat olur. LPG takamazsınız TSI motorlara ama ihtiyacınız olacağını da sanmıyorum. Güç, tork ve yakıt karşılaştırması yapmanızı öneririm. İsterseniz A8 alın bagaj yine yetmeyecektir 4 kişilik aileye. Palio varken yetmiyordu bize şimdi Civic var o da yetmiyor. Anne faktörü =)

ibiza 1.4 referance bende var. aracı ilk aldığımız zamanlarda 180 tl ye depo doluyor yedek le beraber .. yol tutuşu süper makas için ideal :) motordanda herkesin dediği gibi o kadar ses gelmiyor incecikten hoş bir sedası var :) İlk zamanlar çok yakıyodu servise sorduk yavaş yavaş açılır dedi araba kurum tutacak dedi az yakmaya başlar :) dediği gibi şimdi 7.000 de eskisi gibi yakmıyor 250 krş fln yakıyor .. bide piyasada 0 km alınabilcek ideal araç :eek:key:

Geri
Üst Alt