Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 seat ıbıza sc sport 1.2 tsı 105 hp dsg ilk kullanım izlenimlerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selamlar hayırlı olsun aracınız
bu aracın aynısından bende kullanıyorum,
benim aynayı kopardılar park halindeyken ben sol aynının ayakalarını yada artık adı iç takıp diyemi geciyor bilmiyorum
bunu almak istiyorum. Servisde yok 25 gün dediler 350 tl iç takımı.
ayrıca sorum bu bizim araba mk5 diyemi geciyor,
aynanın iç takımının parca numarasını arıyorum bunu nasıl bulabilirim parcalarının kodunu yazan bir dokuman varmı elinizde mumkunmudur yurdısından alabilirim yada buralarda varsa tr de buradan da alabilirim sadece ayaklarını alıcam zaten
yardımlarınızı bekliyorum teşekür ederim.

selamlar hayırlı olsun aracınız
bu aracın aynısından bende kullanıyorum,
benim aynayı kopardılar park halindeyken ben sol aynının ayakalarını yada artık adı iç takıp diyemi geciyor bilmiyorum
bunu almak istiyorum. Servisde yok 25 gün dediler 350 tl iç takımı.
ayrıca sorum bu bizim araba mk5 diyemi geciyor,
aynanın iç takımının parca numarasını arıyorum bunu nasıl bulabilirim parcalarının kodunu yazan bir dokuman varmı elinizde mumkunmudur yurdısından alabilirim yada buralarda varsa tr de buradan da alabilirim sadece ayaklarını alıcam zaten
yardımlarınızı bekliyorum teşekür ederim.
salih bey forum kuralları geregi üyelerimizden kendinizi tanıtan bi konu acarmısınız öncelikle :seat http://www.seatclubworld.com/newthread.php?do=newthread&f=2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt