Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Model Yeni Citroen C4

digiersoy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu yeni kasa dizel c4 kullanan veya alan varmı nasıldır abime almayı düşünüyoruz bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler...

Abi bende war 2008 kasası ama sunu solim konfor yakış ve gidiş olarak süper ama abi ön takımı filan briaz arızalı diye duydum

abi lütfen uzakdurun fransızdan hep sölüyorum bunu :D

Neden Citröen abi..?

Ne bilİim abim bayabi beyenmiş 2011 yeni kasa olanını şuan honda civic i var bende diyorum abi fransız arabası yaramaz sadece konulu filmleri iyi olur diye ama bakalım:D test sürüşü falan yapıcak...

Ne bilİim abim bayabi beyenmiş 2011 yeni kasa olanını şuan honda civic i var bende diyorum abi fransız arabası yaramaz sadece konulu filmleri iyi olur diye ama bakalım:D test sürüşü falan yapıcak...
Ya Ersoy abi arabayı sen mi kullanacan yoksa abin mi..?:)Leon un yol tutuşundan sonra C.tröen sana aynı zevki vermeyecektir...Malum Fransıza binilmez,sadece filmleri izlenir..:D

Ersoy abi ben boca dan önce test etmeye gittim sürdüm baktım 52.000 TL en full dolusu dizeldi benim istediğim..

Otomatik aman aman kesinlikle yaşanmasın alacaksa yarı oomatik şanzuman kullanıyorlar 2 metre ileri 1 metre geri gidersiniz sonra :D iç kalitesi güzeldi leondan bile güzeldi.

Geri
Üst Alt