Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Model Leon Ön ve Arka Tampon Satılıktır...

bluerdem

Kayıtlı Üye
10 gün önce Leon'uma Aerodinamik Kit yaptırdığım için aracımdan çıkan ön ve arka tamponları satmayı düşünüyorum.

Tamponların rengi beyazdır. En ufak bir çizik dahi yoktur ikisinde de. Beraber ya da ayrı ayrı satılabilir.

Servisten aldığım fiyatlar şu şekilde:

ön tampon: 750 tl
orta ızgara: 85 tl
sis farı ızgaraları: 40 tl
arka tampon: 673 tl
boya - işçilik: 500 tl

benim ön - arka tampon ve diğer parçalar için istediğim toplam fiyat ise: 600 TL..

İletişim için: 0543 277 77 00'dan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar..

teşekkürler arkadaşlar..inşallah kısa zamanda satılır da jantların finansmanı kolaylaşır :)

hayırlı satışlar.fıyatınız yuksek bır fıyat o fıyatlara bıraz zor satarsınız bılgınız olsun...

benzer satış ilanı dikkatimi çekmedi ama serviste aynı ürünlerin toplam maliyeti iki bin TL'yi bulduğu için nerdeyse yarı fiyatı uygundur diye düşündüm..

hayırlı satışlar.fıyatınız yuksek bır fıyat o fıyatlara bıraz zor satarsınız bılgınız olsun...

benzer satış ilanı dikkatimi çekmedi ama serviste aynı ürünlerin toplam maliyeti iki bin TL'yi bulduğu için nerdeyse yarı fiyatı uygundur diye düşündüm..
kardeş keşke istedıgın fıyata satsan ama burda o parayı kımse vermez ben o yuzden soyledım sadece fıkrımdı bu cunku bende sattım on tamponumu soylesem sasırırısın 100 tl ye.senın servıs fıyatına gore 3.1 fıyatına olması lazım bence...

Geri
Üst Alt