Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Model Leon Ön ve Arka Tampon Satılıktır...

yoo yorumunuzu gayet iyi niyetli olarak algıladım zaten ben de sorun yok ;) dediğiniz gibi keşke herşeyi istediği fiyata satabilse en güzeli o olur :) dediğiniz fiyatlara satacağıma depoda bekletirim daha iyi :) ilerde Leon değiştirecek olursam bu tamponları takarım, yeni Leon'a da yine kit'i takarım ;)

kardeş keşke istedıgın fıyata satsan ama burda o parayı kımse vermez ben o yuzden soyledım sadece fıkrımdı bu cunku bende sattım on tamponumu soylesem sasırırısın 100 tl ye.senın servıs fıyatına gore 3.1 fıyatına olması lazım bence...

bende satmak istedim çok komik rakamlar havada uçuyodu dedimki bu fiyata satacağıma yakarım daha iyi depoda duruyo valla bence at dursun

hayrılı satışlar... denemekte fayda var inş istediğiniz fiyata kısa sürede satılır.

keşke almaya niyetlenen birisi çıksa da fiyatı tartışsak :) :) :)

Geri
Üst Alt