Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon xenon

Seat leon için yazanlara bakmayın, boschların hepsi seat uyumlu, seat diye açılıyor. Zaten seat leon için rcd 510 yazan ilanların hepsinde benim çektiğim fotoğraf var. Bu siteden alınmış büyük ihtimalle. Sol taraftaki açma tuşuna basan bi parmak var o benim parmağım işte puhaha

:D farkkettm onu hatta forumda biraz bulanık çıkmış yazmışın aynısını gerçekten

VW için de olsa seat içinde olsa, bosch serilerinin hepsi Seat'a uyumlu. Cihaz araca takılıp vag-com ile tanıtıldıktan sonra Default factory setting'e basınca bir restart atıyor ve Seat multimedia system 3.0 diye açılıyor :) hangisi ucuzsa bosch serilerinden onu alın :)

Ayrıca dikkat ederseniz 600'lük ilanlar genelde tahtakale, fatih gibi yerlerde. E oralarıda istanbulda bilmeyen yoktur :)

muraaat doğma büyüme karagümrüklü olduğumu hatırlatırım ayrıca bildiğiniz yerde varsa çalıntı 510 bana uyar ben koyarım arabaya bulun haber verin bana ....

Saol murat yardımcı olduğun için

ya aklıma bişe geldi şimdi kafama takıldı murat ben şimdi bunu sahibinden alsam izmire kargolasalar ya ürün arızalı ya da bozuk çıkarsa ?nasıl bir önlem alabilirim sence

Get ile alınca nasıl bir önlemim olcak ?

Geri
Üst Alt